Концертна агенція Susy Production (С'юзі Продакшн), організовує концерт Віктора Морозова в місті Стрий. Захоплююча, ностальгійна і водночас розбишацька подорож у минуле разом із Віктором Морозовим та гуртом “ББ Галичина”.

У першому відділі концерту В. Морозов і “Бонді-Бенд Галичина” презентуватимуть щойно випущений альбом пісень славнозвісного Богдана “Бонді” Весоловського, від мелодійних шлягерів якого мліли серця пань і панянок міжвоєнного Львова. Альбом має назву “Чудовий сон”. В другому відділі В. Морозов і “Батяр-Бенд Галичина” занурять вас у веселу, гультяйську та бешкетну атмосферу батярського Львова, як старого, так і сучасного, в якому знову почали народжуватися батярські пісні завдяки легкій руці Андрія Панчишина, котрий з іронічною посмішкою керуватиме цим грайливим дійством з небес.

Віктор Морозов - культовий львівський музикант, лауреат першої «Червоної Рути». Його знають по групі «Четвертий Кут», рок-гурту «Арніка», театру-кабаре «Не журись!». Разом з Костем Москальцем у 2000-му році презентували альбом «Треба встати і вийти». Також Віктор Морозов відомий перекладацькою діяльністю: всі частини «Гаррі Поттера» Джоан Ролінг, «Алхімік» Пауло Коельйо, «Фієста. І сонце сходить» та ін.

квитки на сайті kasa.in.ua та за тел. 068 398 3560
066 843 1972