Деякі пари відмовляються від сексу під час вагітності через страх нашкодити малюку чи самій жінці. Лікарі говорять, що секс потрібен у будь-якому віці й будь-якому стані, допомагає у фізичному стані. Але займатися ним можливо тільки в тому випадку, якщо немає ніяких протипоказань та обмежень.

Займатися сексом абсолютно безпечно

Якщо вам хочеться близькості, тож організму, як-то кажуть, видніше.  Погане почуття чи якісь відхилення не сексуальній активності, вона буде на нулі. Так що треба прислухатися до себе, знаків свого тіла. Секс ніяк не може зашкодити плоду, бо він захищений амніотичною рідиною, стінками матки та плацентою. А скорочення матки під час оргазму ніяк не зможуть викликати передчасні пологи. Навпаки, викид гормонів і задоволення, яке ви отримуєте, добре впливають не тільки на ваш організм, а й на організм малюка.

Доречі зробити
УЗД Тернопіль можна у клініці MEDHOSE.

Які пози обрати

У другій половині вагітності, коли збільшується живіт, більшість лікарів радять обирати позу на боку, щоб при місіонерській позі не чинити тиск на живіт. Також при позі на спині збільшується розмір матки, що викликає здавлювання судин. А це може бути небезпечним – викликати кисневу нестачу у вагітної жінки та плода

Безпечні пози для вагітних:

  • на боку поза «ложки»;
  • на боку обличчям один до одного;
  • сидячи чи лежачи на різних рівнях;
  • «догі-стайл».

Найважливіше, що потрібно враховувати, це не позиції, а інтенсивність сексу. Усі спеціалісти вважають, що вагітним жінкам слід обирати спокійний стиль і відмовитись на цей час від швидкого, різкого сексу.

За необхідності більше інформації про УЗД молочних залоз можна дізнатись на цьому сайті: https://medhouse4d.com.ua/uzd-molochnykh-zaloz

Коли секс під забороною

Головна причина заборони – загроза викидня. У таких випадках жінці радять повністю відмовитись не тільки від сексу, але навіть забороняють будь-які контакти з чоловіком, бо найменше збудження у деяких важких випадках можуть стати причиною викидня.

Які ще існують винятки:

  • вагінальна кровотеча;
  • передчасне розкриття шийки матки;
  • неправильне розміщення плаценти, коли вона повністю чи частково перекриває шийний отвір;
  • багатоплідна вагітність.

У будь-якому разі, радьтесь зі своїм лікарем. Він точно знає, який режим близькості, пози й заборони відповідають саме вашій вагітності.

Взагалі, орієнтуйтесь на власні відчуття. Сексуальне здоров’я іде на користь організму, а близькість між партнерами покращує і зміцнює їхні відносини. Пам’ятайте, секс під час вагітності – нормально. Тому не треба одразу ж відмовлятися від нього. Пам'ятайте, все, що добре вам, не нашкодить вашому малюку.

Стаття написана за підтримки сайту: https://medhouse4d.com.ua/uzd-shchytovydnoyi-zalozy