Онлайн-магазин IT Клімат пропонує клієнтам багатий вибір кліматичного обладнання відомих у світі торговельних марок. Сертифіковану продукцію можна придбати за прийнятними цінами. Також у магазині можна замовити розробку проектів вентиляційних систем для приватних будинків та квартир, виконання монтажних робіт, постачання якісного обладнання та матеріалів, потрібних для реалізації проекту. 

Краща система вентиляції для квартири

Сучасна вентиляція квартири може бути різних типів:

  • припливною;
  • витяжною;
  • припливно-витяжною;
  • припливно-витяжною з рекуперацією. 

Фахівці компанії IT Клімат мають необхідну кваліфікацію та практичний досвід у створенні ефективних рішень у сфері створення енергоефективних вентиляційних систем. Для квартир найкращим варіантом являється створення припливно-витяжної вентиляції з рекуператором. Така вентиляційна система забезпечує суттєву економію енергії, яка використовується на підігрів вуличного повітря, яке подається в приміщення.

Приплив свіжого повітря особливо важливий для сучасних квартир. Адже популярність енергоощадних технологій та матеріалів зростає, бо ведеться боротьба з втратами тепла. Але для здоров’я людини потрібне свіже повітря. Крім того, в герметичних будинках створюються сприятливі умови для появи цвілі. У квартирах не вистачає кисню, про що свідчить запотівання вікон. Доводиться їх відкривати. Взимку це призводить до швидкої втрати тепла. А ефективність 3-годинного провітрювання втрачається за півгодини.
Робота припливно-витяжної установки, оснащеної рекуператором, наповнює простір свіжим повітрям, крім того, забезпечується повернення до 90% тепла в приміщення. Адже вуличне повітря в рекуператорі нагрівається теплом забруднених повітряних мас, що виводяться з приміщення.
зусиллями фахівців компанії
IT Клімат вже розроблено та успішно втілено в життя понад 12 проектів вентиляційних систем з використанням кліматичного обладнання вітчизняних та іноземних виробників.

Компанія дотримується лояльності у сфері ціноутворення. Тому власникам квартир вигідно замовити проектування та виконання монтажних робіт саме фахівцям компанії IT Клімат, щоб довгі роки насолоджуватися свіжим повітрям у квартирі, та комфортним температурним режимом. На обладнання та виконані роботи надається гарантія.