Власна затишна квартира… Це мрія кожного, хто хоче спокійно відпочити після напруженого робочого дня у власній оселі. Коли мрія стає реальністю і в руках з’являються такі приємні на дотик ключі, а почуття радості переповнюють, варто зробити все, щоб приміщення стало найкомфортнішим та індивідуальним. Ремонт, оздоблювальні роботи – це важливі та незамінні кроки в досягненні цієї мети, але є крок, без якого неможливо відчувати себе, «як вдома». Вікна. Так, саме оздоблення вікон є важливим етапом в створенні інтерєру. Звісно, можна навісити саморобні штори та не заморочуватися взагалі. Але не варто зупинятися на цьому. Слід звернути увагу на такі предмети інтерєру, як ролети або жалюзі. Від різноманіття пропонованих варіантів на ринку паморочиться голова. Існує великий ризик натрапити на недобросовісного продавця, метою котрого є лише збагачення за рахунок довірливих клієнтів.

Інтернет магазин ролет та жалюзі «Ролло» пропонує великий асортимент виробів для прикрашання та створення затишку на вікнах.

  • Ролети з тканини. Виготовляються із якісних німецьких та польських матеріалів. Можливо підібрати будь-який варіант, що ідеально впишеться в класичний або екстравагантний дизайн. Кожна з тканин просочена спеціальним розчином, завдяки якому колір не втрачає яскравість навіть при потраплянні прямих сонячних променів.
  • Ролети «день-та-ніч». Популярний варіант для тих, хто бажає створити затишну напівтемряву в будь-який час доби. Такий ефект досягається завдяки унікальній смугастій конструкції, де смуги із тканини чергуються із сітчастими смужками.
  • «Блек Аут» - система ролетів, що дозволяє за бажанням створити 100% темряву у кімнаті та спокійно відпочити в денний час доби. Ефект досягається за рахунок кількох шарів тканини різної щільності, які проклеєні спеціальною клеєною сумішшю та не піддаються впливу вологи та сонячного світла.

Як замовити ролети та жалюзі?

Сайт rollo.net.ua зручний у користуванні навіть для недосвідченого користувача. Покупцям доступна інформація щодо як правильно зробити заміри, як підібрати тканину та яка конструкція жалюзі підійде найбільше. Дізнавшись потрібний розмір, залишається обрати вподобану позицію та додати її до корзини. Сплатити замовлення можна будь-яким зручним способом – готівкою, на банківську картку або при отриманні у відділенні транспортної компанії.

«Ролло» - стильний «одяг» для будь-яких вікон.