Ви знаєте ідею капсульного гардероба? Словом, це основа грамотно складеного гардероба, завдяки якому можна легко маніпулювати повсякденними стилізаціями. У кожному списку одягу під девізом капсульного гардероба, разом з класичними джинсами або шкіряною курткою, ви знайдете один невід'ємний елемент - светр хорошої якості. Це стосується як жіночого, так і чоловічого гардероба. Вибрати та купити светри оптом можна на сайті компанії «Беррітекс», яка є офіційним дистриб'ютором виробника JHK. Тому продукція, представлена на сайті, виключно вищої якості. Переваги купівлі в магазині «Беррітекс»:
- магазин співпрацює лише з перевіреними брендами;
- пропонує лояльні гуртові та роздрібні ціни на весь асортимент;
- швидко доставляє товар по Україні;
- пропонує самовивезення або доставлення кур'єром;
- приймає оплату декількома методами - безготівковий розрахунок, перекладом на банківську карту або післяплатою.

Виберіть відповідну тканину светра

Склад матеріалу - найважливіший чинник, що визначає якість светра. І якщо ви шукаєте светр, який прослужить вам у хорошому стані довгий час, треба звернути увагу на матеріал. В основному жіночі та чоловічі светри можна розділити на дві групи:
-
зі штучних матеріалів;
- з
натуральних волокон.

У першій групі переважають акрилові светри. Акрилові волокна схожі на натуральну шерсть, але принципово відрізняються від неї. Навіть якщо акриловий светр забезпечує деякий тепловий комфорт, він однозначно поступається місцем натуральним волокнам, особливо по повітропроникності. Ще один недолік акрилу - це його схильність до електростатичного розряду.

Зовсім інша справа - светри з натуральних матеріалів. Найблагородніший матеріал, який використовується у швацькій промисловості, - це кашемір. Светр з кашеміру виготовлений з щонайтонших волокон шерсті кози. В результаті цей матеріал м'який й дуже приємний на дотик. При цьому він відрізняється пухнастою та високим рівнем теплоізоляції. На жаль, одяг з кашеміру - не ідеальне рішення, адже його ціна може бути для багатьох непомірно високою.

Плетіння й товщина

Цікаво, що светр не обов'язково має бути елементом одягу, призначеним тільки для осені або зими. Якщо ви виберете светр з щільним й товстим переплетінням, ви забезпечите високий тепловий комфорт. Проте можна вибрати більш рихле переплетіння - в цьому варіанті буде забезпечено вільний потік повітря. Тому це може бути відмінним варіантом, якщо ви шукаєте светр для весняного сезону.