Вибираючи ідеальний блокнот або записну книжку, ми орієнтуємося на його візуальну частину і зміст. Чи є у нього достатньо місця для планування свого робочого дня або майбутніх заходів? Для любителів вінтажного стилю блокноти і записники ручної роботи від Львівської майстерні «Зробив Тато» стануть не тільки прекрасним супутником в роботі або подорожах, та для записів повсякденних думок, у вигляді записника. Купити оригінальні блокноти у Львові у майстерні «Зробив Тато» не составить проблем, благодаря великої різноманітності видів, вибору по розміру, матеріалу обкладинки, кольору сторінок та їх кількості.

Чому варто купити блокнот або записну книжку?

  • Правильне планування - це шлях до успіху не тільки на роботі, але і в школі, вдома або при скрупульозному управлінні бюджетом. Зручний блокнот або записник краща відповідь на добре спланований робочий день. Щоденні записи допоможуть вам організувати свій день і стануть нашим додатковим диском пам'яті.
  • Блокнот - це ваш помічник, який спрощує організацію часу, планування і запам'ятовування різної інформації. Його завжди можна носити з собою, а завдяки красивому дизайну ручної роботи від майстрів майстерні «Зробив Тато», він стане гарним аксесуаром з яким можна бути всюди.

У чому особливість блокнотів ручної работі?

1. Кожен з нас шукає щось своє, у всіх різні смаки і різні фінансові можливості. Крім того, ми вибираємо блокноти для різного призначення - для нотаток, для запису повсякденних завдань. Блокнот ручної роботи, це функціональність і оригінальність в одному наборі. Також це гарний аксесуар, який можна подарувати близькій людині.

2. Блокноти мають неповторний дизайн і зручну форму. Обкладинки блокнотів повністю робляться вручну з шліфованої фанері або ДВП, листи скреплені міцною пружиною, завдяки чому не рвуться і їх легко перегортати. Основний упор робиться на їх довговічність і можливість багаторазового використання.

Хоча любителі електронних гаджетів задовольняються електронними блокнотами, багато хто з нас дотримується традиційної паперової форми блокнотів, що спонукає талановитих майстрів львівської майстерні «Зробив Тато», створювати все нові і нові дизайни виробів. Скористайтеся пропозицією майстерні прямо зараз! Вам гарантовані: великий вибір асортименту, доступні ціни, доставка в будь-який регіон країни, а також за кордон, кращий сервіс і обслуговування.