Київ продовжує активно рости та розвиватись. Адже його чисельність неухильно збільшується, отже, нових мешканців потрібно забезпечувати комфортабельним житлом. Вагому роль в цьому грають новобуди, що дозволяють розмістити велику кількість людей у гідних умовах. Якщо раніше багатоповерхівками вважали 7-12 рівневі споруди, то сьогодні кількість поверхів може складати 20-24 та більше. При цьому сучасні новостройки Гатне повністю безпечні, та розраховані на постійне проживання одинаків та сімей з різним рівнем доходів.

Щоб пришвидшити процес пошуку житла, краще вивчати позначення на віртуальній мапі. Такий крок дає змогу одразу оцінити всі переваги районів та об’єктів, та обрати серед них найзручніші варіанти. Потім можна переходити до більш детального вивчення житлових комплексів та їх порівняльного аналізу.

Як проводити порівняння

Що саме порівнювати? За думкою експертів, потрібно брати до уваги інтер’єр та зовнішнє оздоблення будинків. Також враховуються:

  • Особливості внутрішнього планування.
  • Загальна та житлова площ окремих помешкань.
  • Поточний стан будівлі (ще зводиться або вже введена до експлуатації).
  • Постачання природних ресурсів (води, світла, газу).
  • Кількість та наявність балконів.
  • Індивідуальні особливості (пожарний вихід, краєвиди, обмежений доступ до подвір’я, наявність підземного паркінгу тощо).

Стан самого житла (мінімальне оздоблення або зроблений ремонт під ключ).

Для тих, хто полюбляє прогулянки або спорт на свіжому повітрі, велике значення мають облаштовані спортмайданчики поблизу будинку. Для сімей з маленькими дітьми важливими є облаштований ігровий майданчик та захист подвір’я від сторонніх осіб. Якщо поблизу знаходиться дитячий садок та лікарня (а вони є майже у всіх нових кварталах) це просто чудово!

У молоді дещо інші поняття про комфортне житло, аніж у людей похилого віку. Тому, якщо ви збираєтеся придбати нове помешкання для дітей чи онуків, обирайте його спільними зусиллями. Такі кроки допоможуть як з підбором району, так і з розрахунком оптимальної площі оселі.

В останні роки підвищеним попитом користується житло, розташоване неподалік від води. Яскраві приклади — ЖК Озерний Гай Гатне та Причал 8, зведені відомим забудовником Інтергал-Буд. Повітря в цій місцевості дуже чисте та прозоре, інфраструктура досить розвинена. А приємна спокійна атмосфера надихає на відпочинок. Так, ці житлові комплекси віддалені від центру. Але це компенсується рядом інших переваг, зокрема, відсутністю потужного вуличного шуму та вихлопних газів.