Кількість проникнень до приватних осель не зменшилася. Відлякати злодіїв вдається надійними дверима та камерами на вході. Проте домушники набувають досвіду та напрацьовують методи пошуку жертви майбутнього пограбування. Особливо привабливими для них є залишені оселі на зимівлю в Стрийському районі: дачні хатинки та особняки.

Розглянемо варіанти охорони будинку у Стрию та перші засоби захисту від пограбування. Матеріали взято із сайту охоронної фірми kolecs.lviv.ua

Охорона будинку Стрий передбачає

Надійні вхідні двері

Встановіть вхідні цільнометалеві двері, які буде складно деформувати чи безшумно зняти. В металеву конструкцію можна інсталювати замок будь-якої конструкції. Важливо, щоб замків було декілька, ця умова затримує процес підбору відмичок.

Сучасні замки на двері

Серцевини сучасних замків мають ускладнену будову, що забезпечує потрібний рівень секретності та складність взлому. Купуючи циліндр окремо, варто звертати увагу на країну виробника цього механізму. До недорогих секреток легше підібрати відмички, тому бажано вибирати дорожчі компоненти. Якщо в приміщення вхожі десяток людей, допомагає періодична зміна серцевини та видача нових ключів. Але зрозуміти, хто і коли зайшов до оселі допоможе відеокамера на вході.

Система відеонагляду

Підключення відеокамер гарантує, що спроба вторгнення буде поміченою. Сучасні камери можуть ідентифіковувати людину в кадрі та повідомити про це власника. Вартість подібних камер невисока, але якщо є потреба зберігати відеозаписи, оглядати додаткові зони, потрібно підключити відеореєстратор. Відеокамера зафіксує інцидент, проте не відреагує. Доведеться застосовувати більш дієві механізми попередження загрози, наприклад систему безпеки.

Охоронна сигналізація

Про порушення периметру дізнаємося в першу секунду, якщо будинок на сигналізації. Для цього використаємо вуличні датчики руху, централь для оповіщення про тривогу. Сигналізація ідентифікує злодія на прибудинковій території, потім активується сирена, яка привертає увагу околиць. Взимку вторгнення трапляються часто, тому до системи безпеки потрібно замовити цілодобову охорону будинку.

Послуги пультової охорони

Цілодобовий нагляд гарантує, що на тривожне сповіщення вийде група швидкого реагування та захистить майно власника оселі. Пульт охорони веде постійний моніторинг і може захистити об'єкт не тільки від грабіжника, але і від пожежі чи потопу в оселі. Трапляється, що злодії вриваються до житла, коли господарі знаходяться в будинку, саме тоді у пригоді стане тривожна сигналізація.

Будинкові злодії діють за кількома схемами:

  • крадіжки за вказівкою;
  • спостереження за власником будинку;
  • спонтанне вторгнення до оселі, напад, грабіж;

Наводки на заможну оселю збирають обережно, а то і повністю уникають цього методу.

Стеження проводять за допомогою соціальних мереж та огляду околиць фазенди.

Слідкують за власниками: як облаштовано будинок; чи є домашні тварини на подвір'ї; де господарі відпочивають на вихідних. Складають детальний портрет поведінки та планують вторгнення. Захистити свій дім від грабіжників вдається, якщо використовувати комплексний підхід.

Скільки коштує охорона будинку в Стрию?

Вартість охорони приватного будинку або котеджу становить від 500 грн./міс. Це середня вартість охоронних послуг для приватного сектору у Львівській обл. Варто зазначити, що для комплексного захисту заміського котеджу одного комплекту сигналізації недостатньо. Від кількості вікон, кімнат та дверей залежить і кількість датчиків. Зазвичай, об'єкт має оглядати спеціаліст, щоб розмітити рубежі захисту та скомпонувати систему охоронної сигналізації.