Акригель ПНБ для нігтів – це матеріал, який поєднав в собі кращі якості таких матеріалів, як гель та акрил. Акригель не викликає алергії, не розтікається на відміну від гелю, та не сохне на повітрі, як акрил.

Представлений продукт, має кілька назв: полігель, акригель, та акрил гель. Назва залежить від бренду виробника. Тому, якщо Ви зустрічаєте різні назви, то майте на увазі, що це один і той же продукт.

Полігель ПНБ досить популярний, серед майстрів манікюру. А якщо є значний попит, то значить купити матеріал можна майже в будь якому спеціалізованому магазині міста Стрий. Та буває так, що часу ходити по магазинам зовсім не має. Або бажання відсутнє, таке також буває. Тоді найкращим варіантом може стати онлайн шопінг. Купити продукцію бренду ПНБ можна в Інтернет магазині livada.com.ua. Тут Ви зможете знайти продукцію для нігтів будь якої фірми.

А щоб шукати потрібні продукти було легко та швидко, на сайті Інтернет магазину Лівада, є спеціальні фільтри. Використовуючи фільтри, Ви з легкістю зможете знайти потрібну категорію матеріалів.

Ціна на акрил гель PNB здебільшого залежить від об’єму продукту. А ще, ціна може залежати від магазину, який реалізує матеріал. Кожен магазин ставить свою націнку.

В Інтернет магазині Лівада, для оптових покупців діють гарні бонуси та знижки. Таким чином, чим більше матеріалів купляєте, тим менше платите. Погодьтеся, це дуже вигідно. Тим більше, оптове замовлення збирається швидко. Адже завжди потрібно щось із матеріалів для нарощування або дизайну нігтів.

Доставка в Інтернет магазині Лівада, здійснюється у будь який населений пункт України. Найголовніше, аби там було поштове відділення. А якщо не маєте змоги йти на пошту за посилкою, через брак часу, або бажання стояти в черзі не має, тоді можна замовити доставку кур’єром. Це швидко, зручно, економія часу. Замовлення доставлять в зручний для Вас час, на будь яку вказану адресу.

Тонкощі роботи с полігелем для нігтів фірми PNB

Полігель ПНБ не примхливий в роботі. З цим матеріалом працювати напрочуд легко,навіть починаючим майстрам. А все завдяки тому, що продукт не розтікається і не сохне на відкритому повітрі, тому можна не хвилюватися за ці нюанси, а сконцентрувати увагу на створенні форми.

Акрил гель бренду PNB, не викликає алергії, тому підходить навіть тим, у кого висока чутливість до різних матеріалів. Нігті, нарощенні або укріплені акри гелем, виглядають привабливо та природно.