Останнім часом серед споживачів все більшою популярністю починає користуватися інженерна дошка, в основі якої закладена незвичайна конструкція. При цьому відрізняється не тільки структура такого покриття, але також і спосіб монтажу, який не вимагає використання клею. Його можна монтувати так само, як і ламінат. Однак не всі розуміють, що являє собою інженерна дошка для підлоги, а також які в неї переваги. Про це детальніше йтиметься в цій статті.

З чим пов'язана популярність інженерної дошки?

Якщо порівнювати паркет і цей вид підлогового покриття, то можна відзначити, що багатошарова структура не дозволяє втрачати власний рівень вологості цих виробів. Також в цьому випадку замовник має сам визначити розмір дошки, яка йому необхідна для укладання підлоги.

Інженерна дошка - це виріб, в основі якого лежить кілька окремих шарів і шматочків. При цьому такий елемент вважається більш стабільним з геометричної точки зору, якщо порівняти його з іншими видами покриттів. Якщо ви шукаєте матеріал для установки системи теплої підлоги, а також хочете, щоб матеріал володів підвищеними характеристиками шумоізоляції, то інженерна дошка відмінно підійде для вашого проекту.

Недоліки інженерної дошки

Незважаючи на всі переваги такого матеріалу, не можна сказати, що він не має ніяких вад.

Як недоліки можна виділити наступне:

         Висока вартість покриття.

         Процес монтажу дуже складний - необхідне залучення професіоналів.

         Можна купити підробку.

         Заміну проводять рідко, оскільки процес занадто трудомісткий.

Якщо порівняти плюси і мінуси, то інженерна паркетна дошка - це відмінний матеріал, який стоїть витраченого часу і сил. На даний момент вона вважається однією з найбільш інноваційних і просунутих покриттів. Якщо ви хочете вибрати і придбати покриття для підлоги з такого матеріалу, то відвідайте, наприклад, сайт виробника «Arbofari» – https://arbofari.ua/engineering-flooring/ , або можете проконсультуватися у фахівців в будівельних магазинах. Якщо ви зважилися на придбання, то перед покупкою попросіть в менеджерів прорахувати точний бюджет, щоб дошки вистачило на укладку в приміщенні, і не було надлишку.

Особливості укладання

Один з додаткових плюсів інженерної дошки полягає в тому, що тут не потрібно монтувати додаткову основу під низ. Якщо говорити про спосіб монтажу, то краще відмовитися від клейової технології, хоча і вона може бути застосована в деяких ситуаціях. Рекомендують скористатися плаваючим методом, в процесі якого відбувається кріплення з використанням замкових з'єднань. По міцності воно набагато перевершує звичайний клей.

Як говорилося раніше, процес монтажу інженерної дошки досить складний, тому якщо у вас відсутній досвід і навички, то найкраще довіритися професіоналам. Необхідно буде не тільки вирівняти і підготувати підлогу до монтажу, але також і заміряти рівень його вологості (для цього фахівці використовують спеціальні прилади). В цілому ж витрачені сили будуть варті кінцевому результату.

За матеріалами: arbofari.ua