За законодавством існує два види послуг: - побутові, які включать в себе фарбування брів і вій, простий і складний грим (макіяж), догляд за шкірою, масажі тіла, гігієнічні чищення, і медичні куди входить вся ін'єкційна косметологія (ботулінотерапія, біоревіталізація , мезотерапія, введення філерів) і вся апаратна косметологія (RF-ліфтинг, УЗД чистка обличчя, УЗД масаж обличчя, міостимуляція, електропорація, лазеротерапія, фото, електро та лазероепіляція, депіліція та ін.).

Побутові послуги проводяться, як правило, в різних салонах краси і даний вид послуг не підлягає обов'язковому ліцензуванню. А ось всі медичні послуги можуть проводитися тільки в установі, яка пройшла процедуру обов'язкового медичного ліцензування та має ліцензію за такими видами діяльності: «Надання первинної спеціалізованої медико-санітарної допомоги в амбулаторних умовах по косметології», «Надання первинної долікарської медико-санітарної допомоги в амбулаторних умовах по сестринській справі в косметології ».

Косметологічна клініка «Авантаж» пропонує широкий вибір косметологічних послуг, ознайомитися з яким ви можете на сайті клініки!

Який медичний персонал проводить процедури у косметологічній клініці?

Лікарем косметологом може працювати фахівець, який має вищу медичну освіту, закінчив інтернатуру за напрямом «Дерматологія» і сертифікаційний курс за напрямом «Косметологія», що підтверджується документами та сертифікатами державного зразка. Тільки лікар-косметолог має право на проведення ін'єкційних косметологічних процедур.

Косметологи з середньою медичною освітою, повинні мати спеціалізацію «Медична сестра по косметології» і сертифікат встановленого зразка. Дані фахівці мають право проводити процедури, призначені лікарем-косметологом і апаратні процедури.

Умови проведення процедури

Ін'єкційні процедури повинні проводитися в процедурному кабінеті, де освітлення і мікроклімат відповідають санітарним нормам, стіни і підлога мають миються поверхню, що дозволяє їх обробляти дезінфікуючими розчинами, є медичні меблі, а також обладнання, що дозволяє проводити стерилізацію медичних інструментів, холодильна установка для зберігання ботулотоксину і опромінювач -реціркулятор для знезараження повітря. Все це є захистом пацієнта від можливого зараження інфекціями в лікарняних установах.