Український ринок вживаних автівок можна умовно поділити на два види: придбані з рук - на сайтах оголошень чи куплені в Європі, та замовлені на аукціонах США. Кількість останніх на вітчизняних дорогах невпинно зростає. Чому машини зі Штатів так цікавлять українців? Які переваги є у цих автівок? Як замовити б/в транспорт зі Сполучених Штатів у Стриї за привабливою ціною?

Переваги “зоряно-смугастих

Машини з Америки мають такі плюси перед європейцями:

  1. Ціна. Автівка з аукціону під ключ від компанії AMERICA MOTORS може коштувати на 20-23% дешевше. Буває, що й більше - це залежить від комплектації та стану авто;
  2. Якість збірки і технічний стан загалом. США - один з найпотужніших виробників автомобільного транспорту у світі, а американські споживачі дуже примхливі щодо якості своїх автомобілів. Перед тим, як ТЗ потрапляють на аукціон, їх завжди перевіряють техніки: стан ТЗ має відповідати заявленому в лоті;
  3. Дизайн. Американці - законодавці стилю. Їх машини завжди привабливі, їх легко впізнати на дорогах. Чого тільки варті легендарні Ford Mustang із США чи Dodge Challanger і їхні побратими;
  4. Комфорт. Заокеанські автівки завжди вирізнялися підвищеним комфортом. В салоні завжди є підлокітники, підстаканники, полиці тощо;
  5. Чесна історія. В США існує спеціальний сервіс, через який можна дізнатися про попереднє життя будь-якого авто. Він називається CARFAX. Маючи лише ВІН-код, можна дізнатись такі дані про автівку: дата і місце її реєстрації, кількість попередніх власників, кількість ТО і їх результати, участь в ДТП, спрацювання подушок безпеки, використання машини в таксі і в сервісах оренди тощо.

Клієнти AMERICA MOTORS мають можливість безкоштовно отримати звіт Карфакс.

6. Чесний пробіг. На відміну від “євроблях”, які нерідко приїжджають в Україну зі скрученим пробігом, ТЗ з аукціону завжди матиме правдивий пробіг. Подібні махінації в США караються законом.

Де купити б/в автомобіль з США в Україні

Ведучою компанією на ринку вживаних авто з Америки в Україні в наявності та на замовлення є AMERICA MOTORS. Експерти компанії знають кожен нюанс роботи цього ринку, тому допоможуть вам: 

  • підібрати якісний транспорт з мінімальними ушкодженнями;
  • зекономити кошти на доставці;
  • пройти митне очищення швидко і без зайвої тяганини;
  • пройти сертифікацію в надійному сертифікаційному центрі;

Також в компанії вас завжди проконсультують щодо ремонту і відновлення авто з Америки. Послуга “під ключ” - це допомога з придбання машини на кожному етапі: від підбору транспортного засобу до отримання вами ключів у Стриї.

З вашого боку потрібно тільки лишити заявку на сайті компанії. Найближчим часом з вами зв’яжуться менеджери AMERICA MOTORS, аби уточнити запит на придбання автомобілю з США.