Хочете, щоб дитина відчувала себе щасливою і не обділеним увагою під час дитячого свята або іншого костюмованого торжества? Інтернет магазин Baby Kingdom пропонує широкий вибір костюмів казкових героїв для своїх маленьких покупців, які в корені відрізняються від того, що багато мам і бабусі звикли робити напередодні ввечері на швидку руку перед такою важливою для хлопчиків і дівчаток подією.

У костюмах від магазину Baby Kingdom діти залишаються дітьми. Не квапте дитинство, дозвольте дитині побути Сніговиком, Їжачком, Принцесою, а, може, навіть приміряти на себе образ самого Діда Мороза!

Як правильно вибрати карнавальний костюм для дитини?

На дитячому карнавалі навіть найлютіший монстр повинен бути безпечним, а ходячий мрець не повинен бути розповсюджувачем зомбі-вірусу. Вам варто ознайомитися з основними правила вибору карнавальні костюми для дітей.

1. Перед тим, як купити новорічні костюми для дітей, ви повинні переконатися в тому, що дитині буде в одіянні максимально комфортно. Найоптимальніші моделі - комбінезони. Вони не сковують рухів, дозволяючи дітям бігати і танцювати, не будуть сповзати і задиратися.

2. Старші діти віддають перевагу костюмам, що складаються з декількох деталей.

Як правило, костюми для дитячих ранків шиють з синтетичних тканин і хутра, на які у дитини може бути алергія. Щоб уникнути такої неприємності, перед тим, як одягати малюка у карнавальний костюм, слід надіти на нього бавовняну футболку, щоб синтетика не стикалася з шкірою.

3. Новорічні костюми повинні бути виконані з матеріалу, що володіє високою гігроскопічністю і повітропроникністю. Забарвлення матеріалу повинне бути стійким до прання, поту і сухого тертя.

4. Максимальної відповідності казковому персонажу надають додаткові аксесуари: блискітки, перуки, маски, рукавички, капелюхи.

Карнавальні маски, що повністю покривають голову дитини, повинні бути розроблені і виготовлені таким чином, щоб виключити ризик задухи в результаті недостатньої вентиляції.

Жорсткі матеріали, що покривають обличчя (окуляри або маски), не повинні мати гострих кромок,-решт або незакріплених частин.

5. Вимоги безпеки карнавальних костюмів регламентуються вимогами, що пред'являються технічним регламентом до безпеки дитячого одягу. Тому при покупці костюмів слід звернути особливу увагу на маркування товару, яке наноситься на виріб, етикетку або товарний ярлик, на упаковку або листок-вкладиш до продукції.