Втрата близької людини – це завжди дуже болісно й складно. З цим погодиться кожен, кому волею долі доводилося переживати втрату рідної людини. Як прийняти те, що відтепер тобі доведеться жити без нього чи неї?! Як звикнути до того, що більше не почуєш рідний голос, дзвінкий сміх, що не буде більше найтепліших на світі обіймів?! Погодьтеся, коли втрачаєш близьку тобі людину, твоє життя поділяється на «до» та «після».

Втрата завжди несподівана, тому вона шокує не лише всю рідню, але й друзів. В горі дуже часто відбувається так, що люди далеко не завжди можуть, проживаючи свою безмежну біль, правильно організувати похорон. Що вже говорити про бюрократичну систему, котра ще більше ускладнює родичам поховання.

Що робити та де саме шукати допомоги?

У цьому випадку, коли емоції переповнюють вас через край, найкраще довірити ритуальні послуги сучасному похоронному сімейному бюро «Реліквія», провідні фахівці якого завжди візьмуться за організацію похорону з повним супроводом всієї процесії до кінця. Пам'ятайте, коли з життя йдуть наші близькі, ми маємо ще один останній шанс висловити свою повагу й тим самим провести рідну людину в кращий світ.

Чому саме варто надати перевагу «Реліквії»?

Перш за все відзначимо, що надання всіх необхідних ритуальних послуг в Києві – профіль роботи похоронного бюро Реліквія. Саме тому обираючи співпрацю з бюро можете бути певні, що вам більше не доведеться турбуватися ні про вибір місця, де пройдуть поминки, ні про пошук вантажників й відповідно самого транспорту. Тут вся робота налагоджена, а співробітники зібрані та спокійні. Кожен з фахівців вже з одного слова розуміє замовників, швидко орієнтується в тій чи іншій ситуації та завжди залишається тактовним.

Похоронне бюро досить довгий час надає ритуальні послуги в Києві. Зокрема, увазі всіх тих, хто волею долі переживає нещастя, надаються наступні послуги:

  • організація похорону;
  • догляд за могилами;
  • ритуальний транспорт;
  • кремація;
  • послуга вантаж 200 (транспортування померлих);
  • послуги моргу;
  • ексгумація тіла.

Крім того, ритуальне бюро реалізує цілий ряд ритуальних товарів серед яких труни, труни оббиті тканиною, різноманітні вінки, в числі вінки з живих квітів, траурні букети та ритуальні кошики.

Консультування безкоштовне. Для цього необхідно лише набрати співробітників компанії по одному із номерів телефонів +38 (044) 232-09-22, +38 (098) 152-27-15.

Кожен співробітник ритуального бюро чуйно ставиться до клієнтів, на зв'язку в режимі 24/7 без вихідних в будь-яку годину доби. Гарантована пунктуальність та організованість процесу й демократичні ціни від виробників ритуальних товарів. Тут також співпрацюють з міжнародними ритуальними агентствами. Раптом у вас залишилися питання, без роздумів звертайтеся.

Пам’ятайте, що для агентства немає ні «дешевих», ні «дорогих» похоронів. Тому кожна людина, якої торкнулося горе в сім'ї, звертаючись сюди може бути впевнена в тому, що прощання з близькою людиною буде організовано якісно та з усією трепетною увагою до покійного та його близьких людей.