Втрата близької людини завжди є величезним горем для кожного з нас. Кожен, кому це доводилося переживати, абсолютно точно підтвердить одне: в цей момент нібито звичний ритм життя руйнується, і ти знаходишся в ступорі, не знаючи, як бути та як жити далі. У цей момент є тільки твоє горе й нічого більше. Правда хай там як, але в даний момент крім горювання необхідно ні в якому разі не втрачати самовладання, адже попереду ще розв'язання багатьох проблем, пов'язаних з організацією похорону.

Де саме шукати допомоги в скрутну хвилину?

Якщо в вашу родину раптово увірвалося горе, ніколи не забувайте, що ви залишилися не одні. Зокрема, на допомогу завжди готові прийти провідні фахівці київського ритуального будинку «Грааль», що є одним з найбільших в місті ритуальних бюро, яке на гідному рівні й за доступною вартістю проводить абсолютно будь-які ритуальні послуги в Києві. Більш детально ознайомитися із похоронним бюро можливо відвідавши офіційний інтернет-сайт, що знаходиться за адресою – www.ritual24.kiev.ua.

Всі фахівці ритуального бюро мають у своєму розпорядженні значний досвід роботи в цій сфері, тут чітко відпрацьована схема організації похорону, завдяки чому клієнтів можна позбавити від самостійного вирішення різних проблем, вирішувати які в цей важкий період їм дуже складно. Крім того, ритуальне бюро дозволяє отримати саму справжню гарантію того, що прощання з близькою й рідною людиною пройде дійсно на гідному покійного рівні.

Послуги, які можна отримати в бюро «Грааль»

Надання ритуальних послуг на професійному рівні є ключовим напрямком у роботі цього ритуального бюро. Тут на благо клієнтів трудяться делікатні, досвідчені, висококваліфіковані та дуже ввічливі співробітники, які завжди готові прийти на допомогу та чуйно поставитися до горя кожного свого клієнта. Провідні фахівці бюро завжди готові взяти на себе розв’язання абсолютно будь-яких питань, які пов'язані з підготовкою проводів покійних, на гідному рівні. До уваги клієнтів представлений цілий комплекс послуг, серед яких такі:

  • похорон людей, що хворіли на covid-19;
  • VIP похорон;
  • організація похорону й поминальних обідів;
  • послуги ритуального агента;
  • послуги моргу;
  • ритуальні перевезення.

Крім того, тут також можливо скористатися послугою вантаж-200, замовити ритуальний транспорт та санітарну дезінфекцію. Додатково можливо скористатися юридичними послугами, є можливість поховання тварин, фахівці також доглядають за могилами, можна підписати довічний договір й навіть замовити оркестр на похоронах, супровід 103, соціальну програму та при необхідності ексгумацію.

Співробітники ритуального бюро також готові запропонувати увазі клієнтів найширший перелік ритуальних товарів, а саме: труни, дитячі труни, надгробні пам'ятники, вінки з живих квітів й ритуальні вінки, ритуальну атрибутику, ритуальні хрести та флористику, урни для праху й багато іншого.

Вам терміново необхідно проконсультуватися з будь-ким зі співробітників ритуального бюро? Є питання, на які вам би хотілося почути вичерпні відповіді компетентних співробітників? Тоді саме час подзвонити в ритуальне бюро «Грааль» по одному з номерів телефонів +38 (067) 500-40-44 або +38 (073) 500-40-44. Співробітники на зв'язку в режимі 24/7. Тому при першій же необхідності, без роздумів звертайтеся.