Провести час екстремально чи романтично дають змогу польоти на повітряних кулях у Львові. Це може бути хорошим варіантом подарунку на іменини чи річницю весілля. Можна захопливо провести час з друзями, рідними чи коханою людиною та отримати надзвичайні емоції.

Етапи польоту з компанією Touch the sky:

1. Насамперед відбувається знайомство з охочими політати на повітряній кулі. Професійні повітроплавці відповідають на всі запитання.

2. Привозять до місця, де розпочнеться мандрівка.

3. Знайомлять з літальним апаратом – аеростатом, говорять про його особливості.

4. Підготовка літального апарату до польоту зі співробітниками компанії.

5. Проводиться інструктаж, розповідають про правила, яких варто дотримуватися.

6. Політ на кулі з яскравими емоціями та гарним настроєм.

7. Завершення подорожі – приземлення.

8. Отримання пам’ятної грамоти – обряд посвячення в повітроплавці.

9. Хорошим бонусом є частування шампанським.

Особливості польоту

Можна самостійно обрати локацію. Подорожі здійснюються по Західній Україні. Є можливість побачити чудові куточки Львівської області, а також Тернополя, Трускавця, Східниці. Є безліч гарних місць.

Тривалість польоту приблизно година. Загалом, вся мандрівка займе до 4 годин. В цей час входить трансфер, політ та повернення. Швидкість польоту становить до 20 кілометрів за годину. Політ проходить лише за сприятливої погоди та за умови швидкості вітру до 4 метрів за секунду. Польоти здійснюються весь рік. Влітку найкращий час для цього – ранок та вечір. Зранку – 2 години після сходу сонця, ввечері – за 2 години до заходу сонця. В зимову пору для польоту можна обрати будь-який зручний час.

Допустима максимальна висота польоту сягає 5000 метрів. Зручна висота, на якій можна політати, подивитися красиві краєвиди, сягає до 500 метрів. Якщо клієнт бажає, то куля може піднятися на висоту 1500 метрів.

Можна вибрати варіант польоту. Вільний політ продовжується біля години, куля досягає висоти до 500 метрів. При польоті у зв’язці куля кріпиться до землі спеціальними тросами. Досягає висоти до 50 метрів.

Під час польоту дозволяють знімати відео та фотографувати. З собою можна взяти гаджет, відеокамеру чи фотоапарат. Важливо, щоб пристрої можна було пристебнути до себе мотузкою.

Одягатися бажано зручно. Під час подорожі не холодно, тому не варто одягатися надто тепло. Найкраще підійде спортивне взуття – черевики чи кросівки. Жінкам не рекомендовано одягати взуття на високих підборах.