Леополіс, Левенсбург, Лемберг, Львів, він на всіх мовах був містом Лева, готовим відбивати ворожі зазіхання з усіх боків. Екскурсії по Львову розкажуть вам, що лють і сила згодилися войовничому мимоволі місту, розташованому на перехресті торгових шляхів і культурних традицій, а тому його не раз руйнували і він знову поставав з попелу. Зараз на екскурсії Львовом можна побачити лише незначну частину архітектурного спадку, який дійшов до наших днів. Але й він настільки значний, що дозволяє Львову тримати першість за кількістю пам'яток архітектури серед всіх українських міст.

Гористий рельєф Галичини, шпилі веж і соборів формують химерний силует, який врізається в пам'ять усім, хто відвідує Львів. Екскурсії по місту багато в чому натхненні його багатим середньовічним періодом, коли почав виникати його самобутній образ. Враження грандіозності та єдності цього архітектурного ансамблю залишає перша ж прогулянка по Львову: готична міць Латинського собору врівноважується ренесансною чарівністю Італійського дворика, вросла в землю Порохова вежа римується з спрямованою до неба вежею Корнякта. Екскурсії у Львові водять навіть по кладовищах, за старовинними скульптурам яких можна розповісти його історію. І, звичайно, мандрівників тягнуть замки Львова, екскурсія по яких дозволить побувати в найбільш мальовничих місцях Львівщини.

Мандрівки Львовом від «Калина-тур»

Зараз це студентське місто з великими перспективами, що стало в останні роки справжнім магнітом для шукачів нестандартних куточків Європи, а тому туристів у Львові стає все більше, а екскурсійні маршрути  по місту різноманітніші. Звичайно, щоб відбитися від натовпу туристів і заглянути в затишні двори і кав'ярні, потрібен такий екскурсовод по Львову, у якого з цим містом особливі стосунки. Таких закоханих в місто професіоналів ви знайдете в агенції "Калина-тур" (сайт фірми https://kalyna-tour.lviv.ua), яка нещодавно відзначила своє 25-ти річчя. З якою б метою Ви не приїхали до Львова, екскурсії по місту від місцевих жителів завжди дадуть Вам набагато більше стандартного набору пам'яток - це насамперед особистісне бачення, неформальний підхід, авторські маршрути. Якщо проводити кулінарні паралелі, Львів немов створений для мандрівників-гурманів, яких в Європі вже складно чимось здивувати, але це місто гідне того, щоб смакувати його, і наші незвичайні екскурсії по Львову зроблять процес ще більш захоплюючим. Львів відкрите для світу і гостинне місто.