Ні для кого не секрет сьогодні, що найпоширенішим видом друку є офсетний друк. Цей вид поліграфічного виробництва в основному використовують в рекламних виробничих цілях. Офсетний друк чудово підходить для виробництва повноколірної продукції: від банерів великих розмірів до зовсім маленьких буклетів і подарункової продукції. Все вже залежить від польоту фантазії клієнтів, що замовляють таку продукцію.

Сама ж якість в першу чергу залежить від цінової політики пропонованого продукту. Чому саме від ціни, адже вона, як правило, не завжди, а точніше далеко не завжди визначає найголовніше - це якість. Однак це саме той самий випадок, коли крім відповідальності самого виробника ще мають присутні такі фактори як оснащеність виробничого процесу і апаратура, на якій проводиться друк, сам матеріал і, безумовно, фарби. Так, наприклад, фарби низької якості залишають відбитки на пальцях.

Чому слід обирати друкарню, яка надає якісні послуги?

Елітний офсетний друк відрізняється, в першу чергу, високою якістю використовуваного матеріалу. Таким чином, краще все-таки переплатити за якість відразу, ніж потім кілька разів оплачувати виробництво неякісного продукту. Ще одним фактором компетентності є своєчасність виконання замовлення. Своєчасно виконана робота є критерієм поваги до клієнта і забезпечує подальший розвиток ділових відносин між двома сторонами.

Коли ви починаєте свою рекламну компанію, само собою з'являється прагнення максимально якісно і відповідально підійти до вирішення поставленого завдання. Уявіть тепер, що ваше замовлення по друку, наприклад, банера, затримали і не встановили вчасно. Ще нічого, якщо мова йде про години, це ще можна віднести до певного роду похибки. Але якщо замовлення затримують на добу, та ще в підсумку дають продукт низької якості, то слід подумати про припинення співпраці з такою друкарнею .

Друкарня «Експрес-Друк», що у Львові, надає якісні поліграфічні послуги, дотримується обумовлених термінів та цінує кожного свого клієнта. Звертайтеся.

Андрій Федчишин, друкарня «Експрес-друк»