Німецька компанія Festo є лідером в автоматизації промислового виробництва та технологічних процесів на базі пневматики і механіки. Продукція Festo встановлена  на підприємствах практично всіх галузей промисловості і в будь-якій точці земної кулі. На сьогоднішній день компанія Festo пропонує своїм замовникам більше 30 000 різних продуктів для автоматизації виробництва:

  • пневматичні циліндри і приводи;
  • поворотні приводи для управління запірною арматурою;
  • маніпулятори і вакуумна техніка;
  • датчики;
  • електромеханічні приводи і двигуни;
  • пропорційна техніка;
  • пристрою підготовки повітря;
  • шланги, фітинги, штуцери;
  • контролери і системи управління.

Каталог festo пропонує великий вибір надійної пневматики. А ознайомитися з ним ви можете на сайті інтернет-магазину prominstal.com.ua!

Фахівцями інтернет-магазину prominstal.com.ua передбачен індивідуальний підхід до кожного клієнта та програма швидких поставок. Звернувшись в до нас, ви зможете отримати консультації з питань функціонування ефективного використання промислової пневматики, ознайомитися з продукцією фірми Фесто по її каталогам, підібрати необхідне для вашого виробництва пневмообладнання. Фахівці компанії розроблять технічні рішення і сформують замовлення. Переданий на склад замовлення буде виконане і доставлене замовникові в найкоротші терміни, з подальшим гарантійним обслуговуванням! Festo пневматика - ваш надійний партнер!

Пропозиція інтернет-магазину prominstal.com.ua

Колектив інтернет-магазину prominstal.com.ua - це, перш за все, команда фахівців, яка чудово розбирається у всіх питаннях, що стосуються своєї професійної діяльності, завжди готова надати Вам допомогу при виборі необхідного Вам обладнання, комплектуючих, дати грамотну консультацію з усіма додатковими аспектам, пов'язаним з продукцією, представленою на нашому сайті.

Висококваліфіковані фахівці, що працюють в штаті магазину, в найкоротший термін допоможуть вам підібрати необхідне обладнання, забезпечать технічною інформацією та дадуть консультації щодо економічно ефективного використання пневмообладнання. Детально ознайомитися з продукцією Ви можете на сторінках нашого каталогу. Для зв'язку з нами скористайтеся інформацією, вказаною в розділі Контакти.

Ми працюємо заради успіху Вашого бізнесу і можемо запропонувати гнучкі рішення поставлених завдань по автоматизації промислового виробництва - від окремих компонентів до реалізації складних проектів під ключ.