Ви все ще продовжуєте підшукувати розваги та кращі місця де відпочити на Закарпатті? Мрієте знайти найкращий готельно-оздоровчий комплекс в Закарпатті де б для шумної компанії були усі найкращі умови для по-справжньому незабутнього відпочинку? Незалежно від того відпочинок на Закарпатті літом це, чи б пак в осінньо-зимовий період, у нас для вас є чудова пропозиція!

Сьогодні пропонуємо вашій увазі дійсно крутий відпочинок на Закарпатті, котрий можна провести у такому закладі як чотиризірковий СПА готель в Закарпатті «Жива Вода».

Основні переваги такого відпочинку

Перш за все відзначимо, що незалежно від того чи це відпочинок на Закарпатті з дітьми, чи може в компанії дорослих, а сучасний СПА-готель якомога краще підходить для всіх категорій населення в тому числі для проживання спортивних груп зі всіх куточків нашої країни. Саме тут створені чудові умови не лише для проживання, але й для комфортних тренувань та чудового відпочинку.

Зокрема серед основних переваг готельного оздоровчого комплексу окремо хотілося б зосередитись на наявності:

  • Двадцяти п'яти метрового басейну із п'ятьма доріжками. До речі це єдиний у своєму роді басейн такого зразку у цій місцевості. Ми впевнені, що у найближчий окрузі ви такого точно не знайдете.
  • Допоможуть розслабитися та гарно провести час баня на дровах та карпатський чан. Відвідавши їх, повноцінний відпочинок та релакс вам гарантовані. Тай що може бути краще аніж класична парна з віниками, полицями та кімнатою для відпочинку?! Що уже говорити про розслаблюючу атмосферу в приємно-гарячий купелі в той час, коли ви насолоджуєтеся навколишніми гірськими краєвидами?!
  • Саме цей готель в Закарпатті містить безкоштовну парковку на своїй території, де гостям закладу забезпечується цілодобова охорона на 40 паркувальних місць. Тому незалежно від того на чому ви сюди приїхали (автомобіль, квадроцикл, велосипед чи навіть байк), місце знайдеться для кожного транспорту.
  • Якщо ж ви бажаєте тримати своє тіло у формі, вашій увазі велозона та тренажерна зала. Крім того на велозоні можна чудово покататися разом із малечею на велосипедах.

Та й це ще не всі переваги готельно-оздоровчого комплексу. Повністю про готель, умови проживання, вартість проживання та всі переваги, завжди можна прочитати на сайті – https://jivavoda.com.ua/sportyvnym-grupam.