купити золото дешево бу

Ломбард - установа, послугами якої регулярно користуються люди, щоб отримати швидку позику під заставу ліквідного товару. Найчастіше це золоті ювелірні прикраси. Ті речі, які так і не встигли викупити, відправляють на реалізацію. Щоб купити золото дешево БУ, необхiдно враховувати деякі рекомендації.

Плюси і мінуси покупки золота в ломбарді

Можна виділити наступні переваги такого придбання:

  • можливо отримати унікальні вироби, наприклад, вітражні, дизайнерські;
  • більш низька ціна;
  • часте оновлення асортименту.

З мінусів варто відзначити тільки те, що придбані прикраси не підлягають поверненню і обміну.

На що звертати увагу при покупці

Першим і найважливішим критерієм є вибір ломбарду. Перевагу варто віддавати установі, яка давно працює на ринку. У неї є своя репутація, тому вона не стане реалізовувати сумнівні ювелірні вироби.

Не рекомендується купувати занадто дешеві вироби, так як для їх виготовлення могли використовувати низькопробний сплав.

Справжність прикрас

У ломбарді обов'язково повинні бути спеціальні прилади, що визначають пробу сплаву. Люди, що працюють в такій фірмі, проходить спеціальне навчання, а діяльність установи весь час під контролем Пробірною палати. Це мінімізує ймовірність прийому і подальшої реалізації підробленого товару.

Перевірка документів

При покупці прикрас потрібно ознайомитися з ліцензією і дозвільною документацією ломбарду.

На кожному виробі повинен бути цінник і ярлик з наступною інформацією:

  • вид металу;
  • вага;
  • рроба;
  • вага наявних вставок;
  • розмір.

Зовнішній вигляд прикрас

Перед покупкою потрібно ретельно оглянути виріб, щоб на ньому були відсутні глибокі подряпини, сліди реставрації і тріщини. Золоті прикраси з такими дефектами часто скуповують ювелірні заводи або майстерні для подальшої переплавки.

Перед продажем вироби з золота повинні проходити спеціальну підготовку, яка включає чистку і поліровку прикрас. На вітрині товар повинен бути у відмінному або хорошому стані.

Вартість покупки

Ціна золотих прикрас в ломбарді буде на 50% нижче, ніж у нових виробів. В основному різниця з ювелірними магазинами дорівнює 20-30%. Якщо виріб занадто дешево коштує, то це може говорити про наявність можливих дефектів або використання низькопробних сплавiв.

Особливість аукціонів - мінімальна стартова ціна. Під час торгів вартість на унікальні вироби може збільшиться в 2-3 рази.