Відростити бороду і вуса не так легко, як це може показатися на перший погляд. Крім того, догляд після гоління також вартий уваги. Перший крок полягає в тому, що потрібно просто перестати голитися для того, щоб борода і вуса відросли природним шляхом. Як тільки вони будуть мати бажану довжину, необхідно підібрати оптимальний стиль бороди. З цією метою слід звернутися в барбершоп, тому що дуже рідко вдається зробити це самостійно правильно.

Відрощування бороди: покроковий план дій

Відрощування бороди складається з певних етапів, що слідують один за одним:

1.Відростити волосся до потрібної довжини. У кожного чоловіка цей період займає різну кількість часу.

2.Підрівняти бороду за допомогою тримера. Це дозволить усім волосинкам бороди надати рівномірну довжину. Вирівнювання краще розпочати за допомогою більш довгої насадки тримера. При бажанні, додатково можна завжди вкоротити бороду.

3.Підстригти бороду. Це дає можливість встановити оптимальну форму майбутньої бороди. Ділянки, які повинні бути повністю без волосся, потрібно підстригати до більш короткої довжини —  надалі це дозволить полегшити процес гоління. Попередня стрижка волосся допоможе зробити гоління більш гладким та комфортним. Це додатково зменшить ризик виникнення подразнення.

4.Перевірте симетрію. Потрібно впевнитися, що вона рівна. Симетрична борода завжди виглядає краще за інші види.

5.Нанесіть засіб для гоління. Зазвичай, це крем для гоління. Він допомагає зволожити шкіру і підготувати її до процедури. Збривати волоски потрібно легкими ніжними рухами, щоб досягти ідеальної гладкості.

6.Надайте лініям чіткості. За допомогою тримеру можна створити чіткі контури в області рук і бакенбардів.

7.Нанести зволожуючий засіб або лосьйон після гоління. Це дозволить зменшити подразнення та зробить шкіру після гоління більш м’якою та зволоженою.

Якщо дотримуватися цих порад, то борода буде виглядати доглянуто та стильно. Але оптимальний варіант також звернути увагу на спеціальні засоби для догляду. В широкому асортименті їх пропонує компанія Barbercompany. Так, є можливість підібрати зволожуючі засоби, засоби для укладки, догляду та стилізації волосся та багато іншого.

Компанія пропонує не тільки великий асортимент, але і доступні ціни на всю продукцію. Замовити косметичні засоби для чоловіків можно прямо на сайті. Діє швидка доставка по всім містам України.