Вас цікавить актуальна інформація про нерухоме майно, але ви не можете знайти комфортний сервіс із достовірними матеріалами? Це тому, що ви досі не відкрили для себе наш портал flombu.com. На сайті зібрані всі самі свіжі і актуальні новини, корисні поради від професіоналів і цікаві статті стосовно ремонту, будівництва, страхування житла, а також багато іншого.

Вся важлива і корисна інформація про нерухомість зібрана в одному місці – на порталі flombu.com. Зручна навігація і зрозуміла архітектура сайта дозволять дуже швидко знайти необхідні матеріалі по цікавій для вас тематиці.

Зручний сервіс для тих, хто хоче все знати

Користуючись сервісом, ви завжди будете в курсі усіх подій і змін, які стосуються ринка нерухомості:

  • Найбільш популярна рубрика «новини» дозволить вам одним із перших дізнаватись про стан об'єктів нерухомості первинного і вторинного ринків, про нововедення з приводу оформлення та переоформлення документів і договорів, а також про нові реформи і зміни у законодавстві, регулюючі відносини між власниками майна, користувачами земельних угідь і державою. Хочете дізнаватися про актуальні нововведення, зміни, тенденції і перспективи, тримати руку на пульсі життя сфери нерухомості в країні та за її межами? Команда сервіса flombu.com із задоволенням вам в цьому допоможе, публікуючи регулярно щодня найсвіжіші новини із сфери, що вас цікавить.
  • Ви обираєте жилплощу, власний будиночок чи плануєте будівництво елітного житла або ремонт, то вам варто зазирнути до рубрики «статті». Тут зібрані всі необхідні матеріали і відомості, поради і лайфхаки професіоналів стосовно актуальних тем. Саме в цій рубриці можна прочитати статті про страхування житла, розміри і нюанси оподаткування й комунальної тарифікації, правила і особливості перепланування, поради для попередження випадків шахрайства і т.д. Окрім цього, корисні статті фахівців допоможуть вас дізнатись усе про документацію, яка підтверджує право власності об'єктом нерухомості, земельною ділянкою і т.д.
  • Окремої уваги заслуговує рубрика «поради експертів», яка висвітлює корисну інформацію і відповіді на найбільш розповсюдженні питання відповідної галузі. В опублікованому матеріалі є поради і рекомендації професіоналів, які піклуються про ваш комфорт, безпеку і всеобізнанність.

Тому, коли ви не знаєте, як поводитись в ситуаціях, що стосуються нерухомого майна, вам без вагань треба звертатись до фахівців своєї справи на портал flombu.com.