У керамічної плитки стільки ж послідовників, скільки й супротивників. Виробники намагаються перевершити один одного в ідеях, як зробити цей товар привабливішим, та постійно вводять нові, іноді дивовижні елементи декору. Керамічна плитка - це вже не просто практична обробка, що захищає стіни та підлогу від вологи, а прикраса будь-якої ванної кімнати. Інтернет-магазин https://leoceramika.com/ пропонує багатофункціональну керамічну плитку для будь-якого типу інтер'єру, а також для територій поза будівлями або для фасадів. Професійні та досвідчені консультанти допоможуть вам вибрати відповідні матеріали.

Види плитки

Керамічна плитка є сумішшю глини, піску з додаванням фарбувальних оксидів та рафінуючих матеріалів (зазвичай мінеральних), які обпалюються при високій температурі. Залежно від використовуваних матеріалів та температури при випаленні розрізняють:
- глазур - найтонша й обпалена при найнижчій температурі, працює як облицювання стін;
- керамограніт - обпалений при температурі близько 1200 градусів Цельсія, завдяки чому може використовуватися як на стінах, так і на підлозі. Він також доступний в зовнішній версії, тобто стійкий до погодних умов, у тому числі до низьких температур;
- теракота - керамограніт з очищеної дрібнозернистої глини, в основному використовується для полу;
- котто - плитка з клінкерної маси, виготовлена вручну або механічно з чистої глини з околиць Середземного моря або Центральної Америки. У початковому варіанті має пористу поверхню, нерівні краї, тріщини, подряпини та природні нерівності поверхні. Може акумулювати тепло - тому ідеально підходить для підлог з підігріванням.

Додаткова обробка

Плитку можна додатково обробити. Найчастіше це:
- скління - надання видимого блиску (необроблена або матова плитка - це неглазурована плитка);
-
ангобінг - процес надання плитці матового ефекту в результаті покриття зовнішньої сторони плитки розчином, що називається ангоба;
-
полірування - зовнішній шар плитки придбаває блиску.

Формат плитки

Величезний вибір плитки дозволив створити серію як модерністську, так і класичну. Додатковою різноманітністю є використання так званих модульних колекцій, тобто різних розмірів, що складаються з плиток, які при об'єднанні та з'єднанні дають великий потенціал розміщення. Отже, обробка кімнати плиткою - це справжнє мистецтво поєднання візерунків, фактур та кольорів.