Поштомат Meest – це техніка для дистанційної доставки будь-яких речей і всього іншого, що люди замовляють в інтернет-магазинах і каталогах. З його допомогою можна послати посилку досить швидко і незалежно від часу доби. Він обладнаний вбудованими осередками різного розміру, сенсорним екраном, для того щоб управляти процесом отримання, і консольної панеллю. Фахівці потрібні тільки для обслуговування поштомату та завантаження посилок.

Ознайомитися з перевагами використання безкоштовної доставки з поштомату в поштомат компанії Meest по всій Україні ви можете, пройшовши за посиланням https://ua.meest.com/poshtomat/! Meest – це міжнародна група компаній, яка з 1989 надає поштово-логістичні послуги у 20 країнах світу!

Що являє собою отримання посилки або замовлення в поштоматі компанії Meest?

Уявіть собі ящик в супермаркеті, в якому залишають сумку, вирушаючи з кошиком між стелажами по проходах. Осередок закривають на ключ, а потім та ж людина вставляє ключ, повертає його і забирає свої речі. Приблизно так само працює поштомат компанії Meest. Тільки всередину ставлять коробки кур'єри, а дістають звідти вже нові власники.

Слід зауважити, що акція на безкоштовну доставку в поштомати компанії Meest діє до 31 березня! Зручний поштомат Meest ви можете вибрати за допомогою деталізованої карти, знайти яку можна на сайті компанії Meest.

Поштомат Meest - це металевий ящик, який обладнаний спеціальними деталями для приймання карт і готівки і, крім екрану і контрольної панелі, - великою кількістю самих різних ящиків: середніх, великих і маленьких.

Зазвичай такі пристрої розміщують в мережевих магазинах, супер- і гіпермаркетах, вокзалах і інших місцях великої прохідності людей. Іноді вони стоять в цілодобово відкритих закладах. Доступ до поштомату Meest є завжди, коли відкритий торговий центр або інша організація, де він встановлений.

Історія появи поштоматів

Перша ідея подібної конструкції з'явилася в 2001 році. Тоді почали співпрацювати австрійська компанія, яка займалася автоматизації, і кур'єри з Німеччини. Цей досвід виявився успішним, і його перейняли багато країн світу. Зараз така техніка зустрічається в кожному великому місті.

Спрощені системи в Європі з'явилися більше 10 років тому, але в Україні набули поширення тільки недавно. Це своєрідна станція прийому та видачі малогабаритних відправлень від інтернет-магазину або фірми, яка веде дистанційну торгівлю.

Автомат поєднується з шафою і замикаються осередками різних розмірів, від маленьких до великих. Цим він відрізняється від стандартного терміналу для платежів. Завантаження та отримання проходить через спеціальні коди доступу. Їх покупець отримує в повідомленні після оплати і вводить на обладнаному для цього сенсорному екрані.