Зовнішні ролети безумовно можуть бути пов'язані з важливою функцією захисту від злому. Насправді в цьому немає нічого дивного, про що свідчить, наприклад, їх міцна конструкція. Проте виявляється, що використання рулонних штор такого типу досить універсально. Про що саме ми говоримо і які рішення потрібно ставити в першу чергу?

Зовнішні жалюзі - що варто знати?

Конструкція зовнішньої ролокасети відносно проста. У переважній більшості випадків мова йде про броні з алюмінію, окремі частини якої розділені ламелями. Така конструкція, а саме захисні ролети на двері, зводить до нуля можливість злому столярних виробів, особливо вікон. Монтаж рольставні на відкритому повітрі тягне за собою інші дуже важливі фактори. Перш за все, варто згадати, що зупинка сонячних променів перед склопакетом запобігає його нагріванню і передачу теплової енергії всередину приміщення.

Дослідження, проведені фахівцями галузі, ясно показують, що таким чином можна знизити температуру в конкретному приміщенні приблизно на 7 градусів за Цельсієм, що буде особливо помітно в спекотні літні дні.

Захисні ролети — також відмінний спосіб контролювати кількість сонячного світла, що потрапляє в будинок. Що ще про нього варто знати?

Класичні або електричні

Сучасні зовнішні рольставні істотно відрізняються від рішень, які можна було зустріти ще кілька років тому. Хоча вони як і раніше доступні в стандартній ручної версії, рольставні, керовані електродвигунами, стають все більш популярними серед інвесторів. Одним натисканням кнопки рольставні можна піднімати або опускати без будь-яких зусиль. Однак варто зазначити, що всі зацікавлені сторони також можуть запрограмувати час підйому та опускання рольставней завдяки інтелектуальної домашньої системі. Якщо ви плануєте встановити нові вікна та двері, а заодно і ролставні. То краще робити замовлення в одній компанії, наприклад замовити захисні ролети та вікна ГарантПлюс, де вам професійно все зроблять за кращою ціною.

З практичної точки зору також слід згадати, що люди, які будують будинок з нуля, повинні прийняти рішення про покупку захисних ролетів ще на етапі установки віконних столярних виробів. Це заощадить вам багато часу і, що більш важливо, грошей.

Переваги інтелектуальних рольставен

Інтелектуальні жалюзі мають ряд переваг, які в більшості випадків роблять їх відмінним рішенням. Найважливіші переваги інтелектуальних рольставен:

Захист від сторонніх очей сусідів і перехожих — ролети, що поєднують в собі функцію жалюзі, мають можливість регулювати ламелі так, щоб ви могли бачити, що відбувається зовні, але не бути видимим з іншого боку! Це ідеальне рішення, коли ми хочемо сховатися від сторонніх очей сусідів або якщо ми живемо недалеко від дороги.

Безпека будинку — багато інтелектуальних ролетів також поєднують в собі протизламні рішення. Завдяки цьому ви можете відчувати себе в безпеці у власному будинку, не встановлюючи інші протизламні системи.

Інтелектуальна система управління — рольставні можуть бути оснащені системою управління, яка відкриває і закриває їх в залежності від зовнішніх умов. Завдяки цьому можна регулювати температуру в приміщенні та підтримувати відповідну теплоізоляцію.

Можливість інтеграції з іншими елементами розумного будинку - рольставні можна комбінувати з іншими системами, які використовуються в розумних будинках. Завдяки цьому ними можна управляти зі смартфона або планшета.