Посмішка є дуже важливим елементом привабливості людини, вона здатна миттєво перетворити її краще будь-якої косметики. Саме вона в значній мірі відповідає за «перше враження», настільки важливе в багатьох ситуаціях. Посмішка може як швидко розташувати до себе співрозмовника, так і раптово відштовхнути його.

Але часто люди соромляться посміхатися через нерівні зуби. Часом вони відчувають проблеми зі здоров'ям, причиною яких є неправильний прикус. Вирішити цю проблему практично в будь-якому віці можна завдяки носінню брекетів.

Купити брекети ви можете на сайті клініки kievsmile.com.ua вже зараз!

Показання для установки брекетів

Основна частина людей, які бажають одягнути брекети на свої зуби, ставлять за мету обзавестися гарною посмішкою, щоб поліпшити свій зовнішній вигляд. Але нерідко стоматолог рекомендує установку цих конструкцій і за медичними показаннями, якщо аномалія зубного ряду або неправильний прикус погіршують якість життя пацієнта.

Ось кілька причин, які приводять пацієнтів на прийом до ортопеда:

  • Корекція профілю - рішення естетичної проблеми розташування зубів.
  • Підготовка до протезування або імплантації.
  • Неправильний прикус.
  • Аномалія зубного ряду.
  • Аномалія окремих зубів.
  • Виведення непрорізавшихся зубів.

Видалення одного або декількох зубів неприємно не тільки через естетичні ускладненя і порушення жувальної функції. Новоутворена порожнеча згодом призводить до зміщення інших зубів і часом до зміни прикусу. Навіть якщо людина має намір якомога швидше заповнити порожні місця протезами або імплантатами, то для цих конструкцій іноді потрібно більше простору, ніж є. Носіння брекетів допомагає зрушити інші зуби потрібним чином.

Неправильний прикус - далеко не завжди нешкідлива «особливість» посмішки. Навіть якщо на зовнішній вигляд він не впливає негативним чином, цей дефект може негативно відбиватися на самопочутті. Головний біль і проблеми з травленням - не єдині можливі наслідки. Аномалія прикусу може внести «внесок» навіть в викривлення хребта з часом, не кажучи вже про щось більше ризик ушкодження поверхні зубів.

До речі, прикус може створювати проблеми із зовнішністю не тільки при посмішці. Його дефект може стати причиною деформації особи з віком. В юні роки асиметрія часто не дуже впадає в очі, але ближче до зрілості те, що здавалося оригінальністю рис, може стати явним недоліком.