Вугілля для кальянів є одним з ключових елементів, який гарантує високу якість та безпеку куріння. На сучасному ринку представлена продукція різних виробників, що викликає деякі складнощі при купівлі.

Щоб обрати якісне вугілля для кальяну, необхідно враховувати багато особливостей. За своїм складом та особливостями виріб може бути натуральним чи штучним. Натуральне вугілля виготовляється виключно з натуральних компонентів – наприклад, це дерево чи кокос. Штучні вироби виготовляються з різноманітних продуктів штучного походження, тому вони є менш корисними для людини.

Різновиди продукції

На сучасному ринку представлені різноманітні варіанти вугілля для кальянів. Наприклад, продукція розподіляється на види в залежності від матеріалу виготовлення:

  • Кокос. Найбільш розповсюджений варіант, який вирізняється високими експлуатаційними якостями та доступною вартістю у порівнянні за аналогами. Дані продукти гарно підтримують процеси горіння, чого вистачає на цілий сеанс. Відсутність сторонніх ароматів дозволяє насолодитись унікальним запахом диму. Безпека горіння гарантована, а натуральний склад гарантує безпеку для людини.
  • Дерево. Це натуральний, безпечний та екологічний матеріал, що має багато переваг. Перед тим, як його використовувати, необхідно подрібнити вугілля, що не завжди є зручно. Це підходить для справжніх поціновувачів куріння.
  • Штучний матеріал. Такий варіант вирізняється високою швидкістю нагріву. При цьому варто звернути увагу на специфічний запах, який подобається не всім. У складі також є селітра, що має достатньо різкий аромат. Краще обирати спиртові варіанти.
  • Електричне вугілля. Такі варіанти достатньо дорогі, тому використовуються набагато рідше.

Вибір того чи іншого вугілля залежить від індивідуальних потреб кожного. Варто звернути увагу на якість та особливості куріння.

Критерії вибору

Щоб обрати гарне вугілля, необхідно враховувати багато критеріїв. Наприклад, необхідно звернути увагу на склад. Він повинен бути натуральним для тих, хто дбає про свій організм та самопочуття. Аромат повинен бути нейтральним, щоб відчути справжнє задоволення від коріння.

Краще обирати вугілля з довгим періодом горіння. Цього вистачить на весь сеанс використання. Для кожного виду вугілля вирізняються власні параметри використання і особливості, які варто враховувати. Гарне вугілля гарантує приємний процес куріння.