Зайві кілограми – це поширена проблема не тільки для жінок, але й для чоловіків різного віку. Справа не тільки в естетиці. Адже надмірна вага заважає насолоджуватися повноцінним життям і негативно позначається на нашому самопочутті, стані здоров'я в цілому.

З віком список цих проблем тільки збільшується: проблеми з серцево-судинною системою, задишка, підвищується ризик виникнення інфаркту, інсульту та інше.

Апаратний масаж від целюліту: переваги ще одного ефективного методу схуднення

У Клініці естетичної медицини М. Новосільської у Львові пропонують  популярну у світі послугу для позбавлення від зайвих кг – апаратний масаж для схуднення Стратосфера. Основна мета такого методу полягає в тому, щоб не тільки зменшити обсяги тіла, але й також підтягнути шкіру, позбутися целюліту.

Антицелюлітний апаратний масаж у Львові – це неінвазивна і фізіологічна процедура, яка виконується із застосуванням невеликої кількості масла або спеціального костюма.

Масаж StratoSphere виконується наступним чином:

  • Масажист обробляє усі лімфодренажні лінії, використовуючи циліндр-маніпулу, яка має 10 рядів мініатюрних сфер. Всі сфери розташовані симетрично одна від одної.

  • Тиск на шкіру відбувається дозовано з урахуванням конкретної ваги маніпули.

Головна перевага сучасної технології StratoSphere полягає в тому, що вона забезпечує більш тісний контакт з поверхнею шкіри в порівнянні з такими альтернативними методами, як кріоліполіз або кавітація. В результаті масажисту вдається обробити навіть ті ділянки, які не піддаються фізичним навантаженням і залишаються незміненими в процесі дотримання різних дієт.

Відшукати інші сучасні методи схуднення, які будуть більш ефективні ніж Стратосфера,  досить складно. Адже апаратна корекція фігури має наступні важливі переваги:

  • зменшення будь-яких застоїв під шкірою;

  • максимальне розслаблення клієнта, яке зберігається протягом всієї процедури;

  • поліпшується процес кровопостачання, а клітини отримують необхідну дозу кисню;

  • зменшення підшкірно-жирових клітин, що сприяє ефективній боротьбі з целюлітом у чоловіків і жінок.

У процесі використання маніпули здійснюється мікровібрація, яка має прямий вплив на швидкість розщеплення жирових відкладень під шкірою.

Сучасні методи ефективного схуднення у Львові

Класичні методи схуднення вже протягом довгого часу не втрачають своєї ефективності. Однак такі способи (наприклад, різні дієти) допомагають досить швидко скинути вагу та знову її набрати.

Якщо ж Ви хочете позбутися від зайвих кілограмів і отримати гарне, підтягнуте і доглянуте тіло, тоді необхідно вдаватися до сучасних методів. Вони дозволяють назавжди забути про цю проблему та отримати фігуру своєї мрії.

Швидко схуднути без виснажливих дієт - реально!

Апаратне схуднення в Клініці естетичної медицини М. Новосільської обране за передовими міжнародними стандартами. Апарат Стратосфера має кращий ефект та одразу видимий результат. 

Проте не варто забувати і про інші менш ефективні апаратні методики корекції фігури, зокрема:

  • Кавітація – за допомогою ультразвукових хвиль здійснюється процес руйнування жирових клітин. Перед початком процедури фахівець здійснює заміри обсягів тіла пацієнта, щоб контролювати результати. Залежно від індивідуальних особливостей людини курс може складатися з різної кількості процедур – в середньому 10 процедур.

  • Кріоліполіз - відбувається охолодження проблемних ділянок тіла до температури -5 градусів. Під час такої терапії здійснюється розщеплення жирових клітин і виведення їх з організму. Це відбувається завдяки двом системам – кровоносної та лімфатичної. 

В результаті пацієнт зможе позбавитися від зайвої ваги без різних дієт та складних фізичних навантажень.

 

Таким чином, Стратосфера метод входить в топ найкращих і найрезультативніших способів боротьби із зайвою вагою. Для виконання такої процедури в Клініці естетичної медицини у Львові використовують спеціальний сучасний німецький апарат StratoSphere.