Кожна жінка хоче відчувати себе особливою під час важливих для неї подій. Вони завжди пов'язані з підбором красивого одягу, взуття, аксесуарів, бездоганним макіяжем, вдало зробленою зачіскою.

Також можна придбати нову вечірню чи весільну сукню. Однак це дуже складно. Товари, які пропонують у багатьох мережевих магазинах України, схожі між собою, стандартизовані, не завжди належної якості. А на урочистому заході хочеться мати ексклюзивний та ідеальний вигляд, і SIRAK гарантує таку можливість.

Не кожній жінці чи дівчині по кишені індивідуальне пошиття вечірнього вбрання на замовлення або брендовий шопінг за кордоном. Не завжди для цього є час. У цих випадках завжди допоможе прокат вечірніх суконь від весільного салону.

Де орендувати сукню на фотосесію у Львові?

Ознайомся з виробником брендових суконь SIRAK у Львові. Тут представлено понад 400 моделей суконь, які можна взяти на прокат. Підібрати вечірні сукні на прокат різних фасонів і кольорів для тематичних вечірок, фотосесій можна, не дивлячись на цінники.

Розміри моделей універсальні: XS / S / M / L. Великі плаття часто використовують в якості вбрання для майбутніх мам. Адже вагітність — один із незабутніх періодів у житті жінки. Тому якщо ти бажаєш зберегти пам’ять про нього в усій красі, зробивши професійну фотосесію у дизайнерському вбранні, візьми сукню на прокат. Немає сенсу купувати розкішну річ на кілька годин, щоб потім назавжди повісити її до шафи.

Прокат суконь для дружок на кілька днів

У житті кожної жінки настає момент, коли вона сама стоїть на весільному килимі або супроводжує на весіллі когось із близьких чи друзів.

Оренда плаття для дружок, наречених, що коштує від 700 до 1700 грн, — це не просто послуга прокату вбрання, а радість вільного вибору й упевненість в унікальності обраного товару.

Обираючи вечірнє плаття на прокат, ти можеш бути на 100% впевнена в тому, що ймовірність появи іншої жінки в ідентичному одязі буде практично нульовою. Єдиний виняток — коли молоді просять кількох дружок одягнути сукню певного кольору.

Для нареченої весілля — це день, коли вона стає принцесою для свого обранця та запрошених гостей. Усе більше жінок розуміють: вони одягають весільну сукню лише один раз у житті. Після цього вона втратить всю свою магію, буде тільки займати місце у шафі, тому краще її орендувати ненадовго))

Вигідна пропозиція для випускниць

Ще одна перевага, яку надає прокат суконь, — поділ суконь за призначенням у залежності від дрес-коду на випускному й місця проведення заходу. Ціни варіюються залежно від обраної моделі:

  • урочистий вечір у навчальному закладі чи на кораблі — доречний як прокат вечірнього плаття, так і коктейльного. Є сенс розкішну сукню вдягнути на урочисту церемонію вручення атестату 9 або 11 класу чи диплому, а на банкет — коктейльну;
  • бальний чи банкетний зал у ресторані — можлива оренда плаття з різноманітних матеріалів. Від мережива до паєток та страз.

Радимо ще потурбуватися про зручне взуття для танців.

Скориставшись послугою «оренда випускних суконь», кожна дівчина знайде для себе вбрання, яка ідеально їй підходить, за доступною ціною — від 700 до 1700 грн. Нема про що турбуватися: обирай сукню, яка тобі подобається, святкуй випускний, насолоджуйся компліментами!

Де взяти плаття на прокат?

Каталог суконь Сірак постійно оновлюється згідно з актуальними модними трендами, тому не завжди встигаємо опублікувати на сайті увесь асортимент.

Умови прокату сукні для фотосесії: щоб забронювати сукню, залиш заявку на оренду та вкажи свої побажання до фасону. Якщо вбрання підійшло, залиш завдаток. Якщо передумаєш брати зарезервовану сукню, завдаток поверненню не підлягає.

Ми видаємо брендові плаття за день до урочистого заходу у повній комплектації (чохол, пояски, вішак). Повернути їх потрібно наступного дня, інакше доведеться оплачувати протермінування. Зробити це може хтось із рідних. Головне — щоб це відбулося в обумовлений строк й у повній комплектації (штраф за відсутність чохла — 70 грн, вішака — 50 грн, пояска — 50 грн). При розірванні сукні доведеться компенсувати вартість матеріалу та роботи швачки по підшиву, при забрудненні — вартість хімчистки.