Продукція світового класу FAG відома в усьому світі своєю якістю, довговічністю та надійністю. Бренд FAG - це легенда серед підшипників кочення, кулькові підшипники яких є одними з найбільш цінованих рішень серед фахівців в авіаційній, автомобільній, залізничній та машинобудівній галузях світу. FAG підшипники на uzp.net.ua/brendy/fag/ характеризуються низьким коефіцієнтом тертя та високою механічною міцністю.

Флагманським продуктом марки FAG є високоякісні кулькові підшипники з чудовими робочими параметрами, які можуть нести як осьові, так і радіальні навантаження. Завдяки їх універсальності вони використовуються у багатьох додатках, в т.ч.:

  • виробництво промислових машин,
  • легка промисловість,
  • електроінструменти та побутова техніка,
  • виробництво електродвигунів з дуже високими робочими швидкостями,
  • автомобільна промисловість

Вони характеризуються багатьма бажаними особливостями, що дозволяють використовувати їх в екстремальних умовах. Серед їх переваг варто зазначити:

  • низький рівень шуму навіть при високій швидкості обертання,
  • дуже низький коефіцієнт тертя,
  • широкий діапазон робочих температур,
  • ідеальне ущільнення.

Кожен підшипник проходить ряд випробувань, перш ніж потрапляти на полиці магазинів. Тому, як продавець, ми гарантуємо вам доставку перевіреного та надійного продукту для вашого верстата чи інструменту.

Міцні підшипники кочення для промислових машин

Властивості підшипників кочення FAG роблять їх часто використовуваними у спеціалізованих виробничих додатках. До їх переваг належать: низький коефіцієнт тертя та стабільний крутний момент, простота обслуговування та можливість обміну в будь-якій точці світу (міжнародна стандартизація маркування), проста конструкція гарантує швидке усунення можливих збоїв і низькі експлуатаційні витрати, широкий діапазон робочих температур, можливість одночасно нести два типи навантажень - осьові та радіальні.

Через безліч переваг їх використання несучі елементи надзвичайно популярні серед інженерів-конструкторів і часто використовуються, наприклад у: електротехнічній промисловості, професійних верстатах з ЧПУ, вітрових турбінах, конструкціях машин з необхідною високою надійністю та тривалою довговічністю, пристроях, які зупинені та запущені на високій частоті.

Вони також використовуються у виробництві прокатних роликів, а також конструктивних елементів гальмівних систем і приводних валів електричних агрегатів.