Перед тим, як електросамокат купити, в першу чергу варто визначитися з тим, для яких цілей він потрібен та для кого саме є потреба його придбати. Це пов’язано з тим, що вибір такого пристрою для дитини та дорослого іноді суттєво відрізняється. У тому випадку, якщо є потреба підібрати гідний електросамокат, варто звертати увагу на цілу низку критеріїв, які потрібно враховувати. Не дивлячись на те, що сучасний ринок пропонує велику кількість моделей, в першу чергу варто визначитися з основними технічними характеристиками пристрою.

На які параметри під час придбання електросамокату варто дивитися у першу чергу?

У тому випадку, якщо у людини виникає питання, який елетросамокат краще купити, спочатку потрібно звернути увагу на наступні ключові параметри:

  • акумулятор;
  • мотор;
  • розмір колес;
  • вага;
  • швидкість.

Не дивлячись на те, який електросамокат в Україні є потреба придбати, в першу чергу варто дивитися на акумулятор. Він може бути свинцевим або літієвим. Якщо є потреба відразу придбати гарний пристрій, то варто надавати перевагу тим самокатам, в яких використовується літієвий акумулятор. Це пов’язано з тим, що на сьогодні такі види встановлюють в будь-яких технічних пристроях. Окрім того, свинцеві акумулятори мають невелику ємність та досить велику вагу, що є недоліком.

Другим важливим параметром є розмір колеса, особливо, якщо потрібно придбати електросамокат дорослий. Розміри можуть бути досить різними, починаючи від маленьких з діаметром в 3 дюйми, та закінчуючи максимально великими в 14 дюймів. Тут варто дивитися на те, що чим більшим буде діаметр колес, тим м’якіше буде людині кататися на ньому. Якщо дивитися на середні розміри, то приблизно вони становлять 8 дюймів або 10 дюймів. Це найбільш оптимальний варіант.

Також варто дивитися під час вибору електросамоката і на мотор, який може бути представлений у вигляді мотор-колеса або мотор із цепним приводом. Найбільш оптимальним на сьогоднішній день є електросамокат із встановленим мотор-колесом. Вони герметичні та забезпечують високі показними довгого періоду експлуатації. Якщо ж дивитися на такий параметр, як швидкість самоката, то вона може змінюватися в межах 10-100 км/год. Середні показники знаходяться на рівні 35-45 км/год. А також не варто забувати про вагу такого пристрою, так як є суперлегкі моделі електросамокатів, так і ті, вага яких може достягати 50 кг.