Двигуни внутрішнього згоряння, побудовані за схемою вприскування палива в камеру згоряння за допомогою форсунок, найбільш масово представлені на вторинному ринку автомобільної техніки, а тенденція розвитку сучасного автопрому, взагалі, дотримується концепції по комплектації систем подачі палива всіх нових автомобільних двигунів виключно форсунками.

Що впливає на вихід з ладу форсунок?

Дизельні форсунки можна вбити за лічені хвилини. Досить заправити погане дизельне паливо на вторинній АЗС (або куплене у нелегального джерела). По-друге, ви помилково залили бензин замість дизельного палива. Нереально? Не зовсім так, багато відомо випадків помилкової заправки.

Форсунки дуже чутливі до якості палива, тому завжди потрібно використовувати перевірені станції. Також автовласник повинен подбати про своєчасну заміну паливного фільтра, форсунки також зношують робочі деталі. Найбільш часті поломки - це дозуючий клапан, наконечник форсунки та керуюча котушка. Крім того, форсунки швидше зношуються в автомобілях, експлуатованих переважно в місті і в коротких поїздках - такий стиль водіння сприяє накопиченню забруднюючих речовин. Через це часто потрібен ремонт дизельних форсунок по цьому посиланню ви дізнаєтесь чому краще його приводити у спеціалізованому місті, такому, як ЧДА Чугуїв.

Діагностика дизельних форсунок

Якщо паливо в циліндри дизельного двигуна надходить несвоєчасно, це може викликати необґрунтоване зростання витрат пального. Поршень починає перегріватися, що веде до його руйнування, клапана прогорають, фільтр сажі виходить з ладу. Похибки функціонування паливних інжекторів викликають порушення в системі уприскування, а це є частою причиною несправності в роботі ДВС.

Перевірити стан дизельних форсунок будь-який автоаматор може самостійно. Для цього необхідно виконати наступні дії:

  • запустити двигун;
  • довести обороти коленвала до частоти, яка чітко демонструє відхилення в роботі дизеля;
  • послідовно відключити кожну з форсунок. Це здійснюється шляхом ослаблення накидної гайки в тому місці, де магістралі високого тиску з'єднуються з відповідними штуцерами насоса.

Відключення несправної форсунки не викликає змін порушеного функціонування мотора. При від'єднанні робочої деталі нормальна робота двигуна істотно змінюється, що можна визначити на слух.

Технічно складний пристрій зване форсункою є одними з найважливіших функціональних елементів систем подачі палива безпосередньо в камеру згоряння двигуна, роблячи це під великим тиском. А також форсунки відповідають за своєчасне змішування паливної суміші і за суворе дозування порції палива.

Основні чинники через які слід звернути увагу на паливну апаратуру дизельного двигуна.

  • Довгий запуск двигуна
  • Нерівна робота двигуна
  • димність вихлопу
  • Збільшення витрати палива
  • Втрата динаміки автомобіля

Перед вами стоїть вибір, купити нову форсунку, або зробити ремонт старої на https://chda.com.ua/? Як показує практика, дуже часто зустрічаються нові форсунки по сумнівно низькій ціни. Це може означати тільки одне, використовувалися неоригінальні запчастини при відновленні цієї форсунки на заводі, або зроблена вона в Китаї. Відповідно купувати такий товар, небажано!

Технологія ремонту форсунок дизельних двигунів

Варто знати, що якщо автомобіліст самостійно не ремонтував форсунки, то краще звернутися в спеціалізований сервіс як chda.com.ua, а ось переоцінка власних сил, як правило, призводить у кращому випадку до втрати часу і покупці нової форсунки. У гіршому випадку — це може стати наслідком більш серйозного пошкодження двигуна.

Як правило, ремонт комплекту паливних форсунок дизельних двигунів на спеціалізованому авторемонтному центрі займає не більше двох днів, а загальна вартість ремонтних робіт складе в районі 30% від ціни нового комплекту інжектора.