Обрати фотошпалери за матеріалом полотна та типом малюнку, замовити індивідуальне зображення будь-якого розміру та отримати виріб поштою — студія Wallart пропонує безпечні шпалери високої якості.

Де замовити фотошпалери високої якості за доступними цінами?

Якщо Ви шукаєте надійний магазин, який надає гарантію на свої фотошпалери, до Ваших послуг студія Wallart. https://wallart.ua. Компанія працює з 2013 року, за цей час вона вже встигла отримати довіру та визнання. Продукція від Wallart представлена у кожному магазині Епіцентр, що точно визначає якість виробів студії.

На сайті компанії Ви можете обрати безліч малюнків та зображень. Модні, геометричні, з квітами чи пейзажами, тваринами чи краєвидами з усього світу — Wallart пропонує величезний вибір фотошпалер. Крім цього, в студії можна замовити шпалери з унікальним зображенням за власним дизайном.

Матеріали фотошпалер

Мрієте про сучасний дизайн своєї оселі або офісу чи кафе? Вам потрібні фотошпалери — зручний та доступний варіант оздоблення. На сайті студії Wallart можна обрати не тільки малюнки та зображення, а ще й тип матеріалу та текстуру шпалер https://wallart.ua/textures.

Матеріал та текстура для фотошпалер підбирається індивідуально, залежно від типу приміщення, в якому планується використання такого оздоблення. Найбюджетніший варіант — одношарові матеріали, такі як діджитал-папір та мелований флізелін. Вони вологостійкі та мають напівглянцевий ефект. Такі матеріали відрізняються невисокою щільністю та гладкою текстурою, без тиснення та рельєфу. Одношарові матеріали підходять для постерів та фотографій будь-якої тематики.

Також студія Wallart пропонує шпалери з двошарових матеріалів. Вінілові вироби на флізеліновій основі можуть мати різні текстури: пісок, полотно, Прованс та Венеція. Двошаровий матеріал, виготовлений у Польщі, відрізняється своєю універсальністю та практичністю. Такі фотошпалери мають високу щільність, вологостійкість, зносостійкість та довговічність. Матеріал відмінно передає всі деталі та кольори, він підходить для будь-яких дизайнерських зображень та 3D-малюнків.

Окрім цього, в магазині Wallart Ви можете замовити двошарові вінілові фотошпалери на флізеліновій основі, які вироблені у Німеччині. Такі полотна вважаються професійними, вони мають якісні характеристики високої якості та чарівний візуальний ефект. Двошарові фотошпалери мають високу ціну, але це компенсується найкращою якістю.

Замовити фотошпалери з доставкою

Wallart пропонує швидке виготовлення фотошпалер у той же, або на наступний день після затвердження макету. Готові шпалери відправляються на пошту одразу, без зайвих затримок. Так, на відправлення та виготовлення продукція студія витрачає не більше двох днів.

На сайті Wallart можна ознайомитись з усіма варіантами доставки https://wallart.ua/delivery. Компанія співпрацює з Новою поштою та фірмою TNT , яка доставляє замовлення майже у всі країни світу. Окрім цього, студія може надіслати Ваше замовлення через інших перевізників.Wallart цінує кожного клієнта, тому кожний замовник отримує якісний сервіс та зручну доставку свого замовлення.