Полістирольні плити є самим популярним ізоляційним матеріалом, використовуваним для утеплення будинку. Він універсальний - ви можете використовувати його як зовні, так і всередині будівель. Також він відмінно працює як елемент утеплювача теплої підлоги. Якими властивостями володіє полістирол й чому його варто використовувати?

Пінополістирол в утепленні квартир

Пінополістирол, тобто полістирол, - продукт універсального застосування. Його можна зустріти не тільки в будівництві, але й в харчовій промисловості та на транспорті. Завдяки низькій теплопровідності це найпопулярніший матеріал, який використовується для утеплення будинків. Замовити висотні роботи з утеплення фасадів будинків можна на сайті компанії http://vysotnik.lviv.ua/. 

Пінополістирол випускається у вигляді плит різного розміру й товщини. Однак найважливішим критерієм оцінки якості є коефіцієнт теплопровідності - чим він нижчий, тим тепліше матеріал. Виходячи з цього визначаються типи полістиролу та його передбачуване використання:
- пінополістирол EPS 50 застосовується в багатошарових цегляних стінах (навісні стіни, горища) та дерев'яних стелях;
- EPS 70 застосовується для утеплення стін усіма способами, а також для теплоізоляції стель та дахів;
- EPS 100 призначений для підлог з підігрівом, плаваючих підлог, а також стель промислових цехів, терас на даху, холодильних камер та складських приміщень.

Переваги утеплення будинку пінополістиролом

Ефективна теплоізоляція має велике значення не тільки для комфортного перебування всередині будинку, але також пов'язана з витратами на опалення - правильно спланована й виконана вона може сприяти значній економії.

Хороші теплоізоляційні властивості - не єдина перевага пінополістирольних плит. Цей матеріал не шкідливий для здоров'я та екологічний. Ні виробництво, ні експлуатація не становлять загрози для навколишнього середовища. Крім того, будинки, утеплені пінополістиролом, виділяють менше вуглекислого газу. Це міцний матеріал, який не гниє, стійкий до цвілі, грибку та бактерій. Важлива особливість полістиролу - він самозатухаючий. Він не загоряється при впливі вогню, а плавиться та обвуглюється. Після того, як полум'я згасне, воно перестає горіти і більше не загоряється. Залишки згоряння також не становлять небезпеки. Полістирол не вбирає воду. Як відомо, волога - основна проблема теплоізоляції - система, в якій використовується полістирол, дозволяє знизити витрати на опалення до половини.