Ефективне буріння та монтаж труб - відносно складне завдання, яке вимагає сучасних рішень. Вони гарантують не тільки ефективність, а й значне зменшення додаткових витрат, пов’язаних із виконанням цього типу замовлень звичайним методом. Часто вибирають горизонтально-направлене буріння, і сьогодні ви дізнаєтеся, як саме воно виконується.

Значне експериментальне буріння

Першим етапом робіт, пов’язаних з горизонтально-спрямованим бурінням, є пробне буріння. Для цього необхідно використовувати спеціалізовану бурову установку, яка використовується для свердління отвору уздовж відповідної траєкторії. Всі пов'язані з цим параметри повинні бути детально описані в проекті, який є основою для горизонтально-спрямованого буріння. Залежно від геологічних умов, що склалися в певній місцевості, коригується тип інструменту, відповідального за виїмку ґрунту під час експериментального буріння.

Найчастіше використовується спеціалізована плата управління. У складних умовах включається зубильний шнек, завдяки чому також можна легко подрібнити шар, що піддається свердлінню. Горизонтальне, професійно контрольоване буріння здійснює компанія, яке має:

  • необхідні інструменти,
  • знання,
  • досвід.

Це дозволяє належним чином виконати експериментальне буріння, а також наступні етапи буріння цього типу.

Спеціаліст розсвердлювання

Наступним кроком у проведенні горизонтально-спрямованого буріння є налаштування отвору таким чином, щоб без особливих проблем встановити в ньому трубу вибраного діаметру. Етап розточування вимагає використання спеціалізованих розширювачів. Дуже важливим елементом робіт, що проводяться в цій галузі, є видалення здобичі. Сучасні компанії, що займаються  горизонтально-спрямованим бурінням, використовують для цього спеціальний буровий розчин.

Завдяки йому сміття, що утворюється під час розширення отвору, успішно видаляється з нього. Тільки підготовлений отвір готовий до розміщення в ньому труби. Службова труба, з'єднана з трубами скрубера, встановлюється в пробуреному місці, однак це також вимагає використання відповідних методів, що дозволяють значно зменшити тангенціальні та осьові сили, що утворюються на цій стадії. Для цього фахівці використовують спеціальні полімерні добавки в буровій рідині, що дозволяє без проблем монтувати трубу в горизонтально керованому методі свердління, завершуючи тим самим відповідні роботи.