Пам'ять про кохану людину можна зберегти різними способами, один з них - красивий пам'ятник, який нагадуватиме нам і майбутнім поколінням. Якщо ви вирішили замовити пам'ятник з граніту, варто перейти на сайт майстерні Мemory в Костополі та ознайомитися з пропозицією. Хочете більш незвичайне рішення, що виходить за рамки стандартних пропозицій? Ми легко можемо виконати замовлення, відповідно до Ваших побажань і допоможемо вам знайти саме те рішення, яке вам обов'язково сподобається. Пропозиція включає: одинарні та подвійні пам'ятники в різних стилях і дизайні, супутні товари.

Переваги пам'ятника з граніту:

Граніт - це природна магматична порода, стійка до зовнішніх чинників, тому він добре підходить для виготовлення надгробків і пам'ятників. Гранітні пам'ятники популярні, тому що, міцні, не псуються з роками, виглядають естетично і можуть бути розміщені де завгодно. У майстерні є граніт різних кольорів, що дає ще більше можливостей і цікавий ефект, щоб пам'ятник привертав увагу і був естетичним.

Чому варто замовити гранітний пам'ятник в майстерні Мemory?

  • Для виготовлення, використовується граніт найвищої якості, що гарантує довговічність. Ми прагнемо виправдати всі очікування наших клієнтів - ми ставимося до встановлення пам'ятника як до твору мистецтва.
  • Багаторічний досвід роботи в галузі, дає відмінні результати нашої роботи. Ми не боїмося складних завдань, які ставлять найвимогливіші клієнти.
  • Професійні консультації, завдяки яким пам'ятник стає справжньою окрасою місця поховання, в той же час, гармонує з навколишнім середовищем.
  • Найвигідніші ціни. Вартість пам'ятника завжди узгоджується з замовником індивідуально. При визначенні остаточної ціни враховуються різні чинники. Найбільш важливими є розміри надгробки (довжина, ширина і висота) і матеріал, з якого він повинен бути виготовлений. У цьому питанні ми можемо запропонувати багато цікавих рішень, на будь-які фінансові можливості.
  • Оперативність виготовлення. В середньому від 2 до 4 тижнів.
  • Фахівці майстерні надають послуги доставки і установки пам'ятників.

Вибираючи пам'ятник, виготовлений кваліфікованими фахівцями майстерні Мemory, ви можете бути впевнені, що конструкція буде оригінальною, а головне, стійкої до несприятливих погодних умов на довгі роки. Залишилися питання і потрібна консультація? Зв'яжіться з контактними телефонами з менеджером у зручний для вас час.