Меблі на замовлення вважається дорогим задоволенням. Навіть якщо вас цікавлять кухні малогабаритні, недорого виготовити їх погодиться далеко не всяка компанія. Через це спроби придбати кухонний гарнітур на замовлення і заощадити часто сприймаються як дурість і примху - мовляв, якщо немає грошей на замовні меблі, купуйте готові. На щастя, можна скористатися і іншими альтернативами, якщо вибирати з розумом.

Бажаєте замовити кухню? У такому разі вам варто скористатися пропозицією компанії Мекадо!

Ось кілька способів купити кухню на замовлення недорого без втрати якості.

З перших рук

Меблі, виготовлені на власному виробництві, будуть коштувати дешевше - адже в її вартість не включена логістика, переплата фабриці і інші додаткові витрати. Ви отримуєте максимально чисту ціну. Тому перед покупкою уточніть, купуєте ви виріб у виробника або у перекупника. Ця інформація часто вказана прямо на сайті компанії.

До речі, якщо виробництво знаходиться за містом, це не завжди погано. Адже вартість робочої сили там дешевше, отже куди менше будуть витрати на зарплату робітникам.

Доставка та збирання

Найкраще, якщо всі супутні послуги надає компанія-виробник. Тоді ви отримуєте обслуговування «під ключ», що дешевше, ніж скористатися послугами декількох компаній. Збірку краще доручити професіоналам - вони краще вас знають особливості всіх типів меблів, зберуть швидко і якісно.

Отже, ми трохи розібралися з компанією-продавцем. Тепер давайте розглянемо самі меблі. Де тут можна ефективно заощадити?

Погодьтеся, немає нічого образливішого, ніж отримати готові меблі і зіткнутися зі складнощами самостійної збірки.

Найдешевші матеріали, безумовно, ДСП і МДФ. Вони досить довговічні і надійні, мають гарний зовнішній вигляд і зносостійкість. Їх можна використовувати для корпусу меблів і полиць.

Зверніть увагу: всі ребра і кути меблів повинні бути закриті захисною стрічкою. Іноді виробники економлять на матеріалах і залишають необроблений край з нижнього боку дверцят або шафи. Це серйозно скоротить термін служби виробу, а також буде незручно в експлуатації - ви можете банально загнати себе скалку, взявшись за необроблений край ДСП.

Фасад

Тут можливості куди багатшим. Можна використовувати все той же МДФ, але можна дозволити собі і дерев'яний фасад. Деякі породи дерева доступні в Україні коштують недорого, при цьому є екологічним і шляхетним матеріалом для вашої кухні.