Важко уявити собі ведення ферми без трактора. Дуже важливо вибрати цей пристрій відповідно до ваших вимог. Трактор повинен задовольняти потреби вашого господарства та полегшувати управління ним, і це не повинно бути занадто дорого. Якщо ви хочете вибрати машину, яка найкраще працюватиме у вашому господарстві, і яку ви можете просто дозволити собі купити, звертайтеся на наш сайт https://minitraktor.com.ua/ua/minitraktori/filter/.

Подумайте, що вам потрібно?

Перш ніж купувати трактор або будь-яку іншу сільськогосподарську техніку, вам слід проаналізувати потреби. Найкраще записати на аркуші паперу те, що ви очікуєте від нового обладнання. Враховуючи поточні вимоги вашої ферми, ви уникнете закупівлі дорожчого обладнання, можливості якого ви не будете використовувати повністю. На додаток до очікувань щодо можливостей нового трактора, варто записати мінімально передбачені технічні та експлуатаційні характеристики машини.

Що враховувати?

  • Одним з найважливіших критеріїв для покупки трактора є, звичайно, розмір вашої ферми - ви повинні враховувати не лише її загальну площу, а й кількість окремих полів та відстань між ними. Невеликі поля неправильної форми змусять вас купити трактор з високою маневреністю. 

  • Тип ґрунту та його компактність також мають мати велике значення для вас. Більш компактний ґрунт вимагає високої потужності двигуна.

  • Велика потужність двигуна також знадобиться, якщо ви в основному вирощуєте коренеплоди у своєму господарстві. Однак, якщо ваше господарство невелике, немає сенсу купувати трактор з дуже потужним двигуном. 

Сільськогосподарські трактори використовуються практично в кожному господарстві. Це машина, яку можна успішно використовувати для виконання великої кількості різноманітних видів робіт у господарстві. У минулому з покупкою трактора не було великих проблем, оскільки ринок не пропонував багато варіантів. Однак сьогодні це може бути набагато складнішим завданням, оскільки виробники та постачальники сільськогосподарської техніки вже пропонують безліч різних типів тракторів, кожен з яких має дещо іншу специфікацію та ідеально підходить для виконання різних видів робіт.  

Використання трактора за призначенням матиме найбільше значення для всіх параметрів, що враховуються при перегляді окремих типів машин. Трактор неодмінно слід адаптувати до розмірів ферми та інших сільськогосподарських машин, що вам належать.