Друк логотипів, фірмових зображень на текстилі (майках, футболках, світшотах, кепках) завжди був дуже популярним рекламним методом, який дозволяє розширити клієнтську аудиторію та підвищити впізнаваність бренду або компанії. Зараз все більшої популярності набуває друк на футболках зображень, принтів, фотографій, різних малюнків - все це дозволяє заявити про себе стильно, яскраво та ексклюзивно.

Кому можуть знадобитися футболки з оригінальними принтами

В більшості випадків, такі футболки використовують в різних магазинах, в якості робочого одягу. Багато компаній роблять замовлення для своїх співробітників такого виду одягу, на якому вказується логотип їх підприємства. Це свого роду рекламний хід, який приносить більше користі, ніж звичайна вивіска. Тобто, людина виконує роль такого собі рекламного щита.

Сьогодні друк на футболках користується популярністю й серед звичайних людей, які не бажають зливатися з сірою масою. За допомогою яскравого принта можна прикрасити будь-який одяг, надавши навіть вже старої речі нових фарб. Тому багато молодих людей свої улюблені футболки прикрашають унікальними малюнками, висловлюючи, таким чином, свою індивідуальність. В компанії ВІКТАН можна
замовити друк на футболках, кепках, куртках, жилетах та шапках. Кваліфіковані співробітники компанії завжди допоможуть вам вибрати принт та оформити замовлення.

Футболки з принтами часто зустрічаються й в музичних групах. Причому, такий одяг носять не самі музиканти, а їх робоча група, помічники. Такий формат одягу сьогодні вважають за краще носити й представники туристичних фірм, спортивних клубів та інших компаній.

Методи друку

Технологія передбачає різні методи нанесення зображення на речі, предмети побуту (сумки, парасольки, кепки, серветки, скатертини й багато іншого) та тканину. Популярністю користуються термотрансфер, шовкографія, вишивка, сублімація та інші види декорації тканини. Текстура використовуваної тканини так само різноманітна: льон, бавовна, шовк, синтетичні полотна. Вибираючи матеріал, необхідно враховувати температурні та інші показники технології друку. Дотримання строгих правил друку дозволяє виключити пошкодження тканини й досягти очікуваного результату.

Переваги друку зображення на футболках

  • Можливість нанести будь-які повнокольорові зображення, фото, написи, логотипи компанії
  • Висока якість зображення, яке не залежить від типу тканини
  • Додаткова підготовка макету для виконання друку на футболках на замовлення не потрібна
  • Для друку фото на майці досить звичайного фотознімку
  • Зображення наноситься на тканину будь-якої фактури та кольорів
  • Вироби випускаються будь-яким тиражем

За допомогою друку логотипів на футболках від компанії viktan.org у Львові можна створити єдиний корпоративний стиль. Ми займаємося друком поліграфії будь-якої складності, на сайті є розділ, де людина може вибрати товар й відразу ж замовити на ньому друк фото. Для замовлень можна звертатись за телефоном +38 (067) 67-37-831 (Viber).