Якщо дуже захотіти, відпочинок можна організувати в будь-який сезон, але чомусь все вважають, що літо - це час для моря. Швидше за все, така установка діє в зв'язку з тим, що санаторії зазвичай розташовуються на морських узбережжях. Різноманітні варіанти для відпочинку за доступною ціною можна знайти в Затоці. На порталі Затока ви з легкістю знайдете підходящий варіант відпочинку в Затоці!

Відпочинок на морі не тільки цікавий і запам'ятовується на довгі роки, а й корисний, особливо дітям.

По-перше, тільки на морі можна повноцінно поповнити запаси життєво необхідного вітаміну D. Це особливо актуально для дітей. Загальновідомо, що його нестача провокує розвиток остеопорозу або рахіту. Для усунення дефіциту цього елемента досить 20-ти хвилин в день на сонці, причому руки і ноги повинні бути відкриті. Також вітамін D сприяє розчиненню жирів.

Чорне море - це величезний лікувальний потенціал. Для того, щоб оздоровитися, зовсім не обов'язково купувати дорогі курси і путівки. Повітря і морська вода, багата мінералами, доступні кожному.

По-друге, морська вода і пісок благотворно впливають на шкіру. Морською водою ефективно лікуються проблеми зі шкірою, особливо вугрі. Зазвичай, під впливом солоної води прищі заспокоюються, а в деяких випадках взагалі зникають. Морський пісок надає не тільки потужний естетичний, але і косметичний ефект. Прогулянки босоніж по піщаному березі сприяють видаленню з стоп відмерлої шкіри, шкіра масажується, поліпшується її стан і зовнішній вигляд.

По-третє, море - відмінна можливість міським жителям багато рухатися і правильно харчуватися. Прогулянка по морському узбережжю, плавання - відмінні спалювальники калорій. Якщо до них додати ще рухливі ігри на свіжому повітрі, типу пляжного волейболу, струнка фігура після поїздки вам гарантована. Часто на море з'являється можливість приділити достатньо уваги харчуванню.

По-четверте, морське повітря особливо цінний для легких. Мінерали, що містяться у великій кількості в морському повітрі, незамінні для хворих на туберкульоз або часто хворіють бронхітом. Так що поїздку на море можна сприймати і як своєрідне ліки.

А ще відпочинок у Затоці - це просто неосяжна кількість вибухових емоцій, задоволення, нових знайомств, незабутніх спогадів і непереборного бажання повернутися ще раз.

У будь-якому випадку, для зміцнення імунітету, потрібно відпочивати. У цьому завжди допоможе портал Затока.