Акумулятори служать набагато менше, ніж автомобілі. Як правило, в більшості випадків акумулятор може служити не більше 3 - 4 років, після чого замінюється. Тому з проблемою покупки автомобільного акумулятора на https://www.akumexpres.com/ стикається кожен автовласник. Головний параметр для установки нової батареї - це її місткість, яка першою вказується навіть в назві і маркування цього приладу. Вказується вона в амперах на годину, у кожної моделі автомобіля оптимальна величина батареї відрізняється, і часом досить сильно. Ємність показує, яка кількість енергії батарея здатна зберігати.

Другий важливий момент, який все частіше вказується також на корпусі батареї і в її технічних характеристиках - це кількість годин, протягом яких вона може зберігати заряд і віддавати струм величиною в 25 ампер при температурі зовнішнього середовища близько 27°С. Якщо ємність становить середню величину в 55 або до 60 А* год, то час передачі такого заряду батареї становитиме приблизно до 100 хвилин. Не слід купувати акумулятори з великими обсягами, ніж необхідно для автомобіля, тому що це, за великим рахунком, просто непотрібна витрата коштів.

Не менш важливим, вже просто для користувача, фактором є розподіл клем і тип підключення акумулятора. Тут є різниця між батареями, які випущені на Заході і в Японії. Габарити акумуляторів і характер розмірів клем і їх роз'ємів у всій світовій промисловості стандартизовані. Тому при покупці потрібно або брати акумулятор, який відповідає тому, який стояв в машині раніше, або ретельно вивчити розміщення його деталей. Японські акумулятори більш високі і тонкі, а також у них полюса знаходяться на протилежних по відношенню до європейських містах. Тут потрібно бути уважним - буває так, що «мінус», який виявляється на протилежному боці, залишається поза досяжністю дротыв при підключенні. Також при покупці нестандартного акумулятора потрібно бути впевненим в тому, що він щільно і правильно стане на місце, яке йому призначене. У цьому полягає проблема при покупці акумуляторів з більшою потужністю - вони крупніше, і можуть просто не поміщатися в своє гніздо.

Останній важливий параметр - це величина стартового струму. В принципі, чим вона більша, тим краще для включення автомобіля, тому що дозволить запустити його і взимку, і після деякої розрядки акумулятора. Стартові струми пов'язані з обсягом і з рівнем класу батарей. Особливо важлива ця величина для тих акумуляторів, які будуть експлуатуватися при низькій температурі.