Збираючись на вечірку, ви з особливою ретельністю підбираєте наряд та аксесуари, намагаючись відповідати сучасним тенденціям, і завдяки належній посадці вони привертають увагу оточення. Те ж саме стосується і дизайну інтер’єру, особливо внутрішніх стін та дверей. Вони повинні поєднуватися, щоб колір міжкімнатних дверей, котрі можна придбати у магазині Альберо, відповідав стінам.

Наймодніші кольори стін та міжкімнатних дверей 2021 року

Провідний виробник фарб щороку запрошує відомих дизайнерів та експертів співпрацювати з ними, щоб вказати наймодніший колір майбутнього року на основі світових тенденцій дизайну. Ця міждисциплінарна команда вказала, що наймоднішим кольором 2021 року буде Ground - колір, що поєднує відтінки сірого та коричневого. Цей колір має:

  • спонукати вас повернутися до природи,
  • привнести в інтер’єр рівновагу та стабільність,
  • стати ідеальною нейтральною базою для інших, більш насичених кольорів в інтер’єрі.

Білі кімнатні двері та кольори природи

Для людей, які люблять стриманий інтер’єр або не люблять ризикованих поєднань, найкращим кольором міжкімнатних дверей буде білий - цей колір поза часом і підходить до більшості колірних поєднань. Варто також розглянути дерев’яні двері, оброблені прозорими лаками або олією-воском у натуральних відтінках коричневого, які чудово підкреслюють малюнок дерева та ідеально вписуються у більшість стилів інтер’єру.

Який колір міжкімнатних дверей вибрати, щоб він відповідав стінам?

Самостійне, гармонійне поєднання кольорів в інтер’єрі не таке вже й складне - досить дотримуватися встановлених правил. Найпростіший інструмент, який дозволить вам правильно вибрати кольори - це так зване коло кольорів. Найбезпечніша комбінація - це вибір кольорів, які на один-два тони відрізняються один від одного або мають однакову насиченість. Вибравши Ground як колір стіни, ви легко можете купити двері в наймоднішому кольорі 2021 року або в обробці з натурального дерева, яка може додатково відповідати кольору підлоги.

Які міжкімнатні двері вибрати?

У більш сміливих людей може виникнути спокуса використати контрастні кольори дверей та стін. Міжкімнатні двері у відмітному кольорі важко підібрати для всіх приміщень. Тому, якщо ви мрієте про барвисті міжкімнатні двері, але тільки в одній кімнаті, варто скористатися варіантом двоколірних дверей. З одного боку, двері мають характерний колір, що відповідає конкретній кімнаті, а зі сторони коридору - колір, відповідний іншим дверям кімнати в будинку.