Французький журнал для жінок Marie Claire опублікував дослідження, згідно з яким 47% французів у віці від 25 до 35 років впевнені в тому, що життя проходить повз них. Однак подібні невеселі думки стосуються не тільки жителів Франції. Напевно кожен з вас хоч раз замислювався про те, що він не на своєму місці, зайнятий не тією справою, зустрічається не з тією людиною або упускає щось дійсно важливе. На сайті ranok.com.ua заходьте ви знайдете книги, які допоможуть зрозуміти, чого ж вам хочеться насправді і як почати жити тим життям, про яке ви не пошкодуєте в майбутньому.

I.Твоє друге життя, або шанс все змінити - Рафаелло Джордано

Книга Рафаелло Джордано, мабуть, один з найбільш незвичайних тренінгів з особистісного росту, адже під її обкладинкою з'єднані художній твір і практичні поради щодо якісного поліпшення життя. Камілла, головна героїня твору, проходить нелегкий шлях до внутрішнього преображення: їй доведеться почати все з чистого аркуша і позбутися нарешті від гнітючого відчуття, що молодість минає марно. Разом з нею вам доведеться зробити те ж саме.

II.Вибирай любов - Марія Фікссон

Дизайнеру і власниці модного магазину одягу теж колись здавалося, що її життя їй не належить. Замість завжди бажаного рукоділля та шиття їй доводилося займатися бухгалтерським обліком. Через напруження роботи Марія потрапила в лікарню в двадцять з невеликим років і зрозуміла, що треба щось міняти прямо зараз, або буде занадто пізно!

Якщо ви плануєте купити художні книги, зверніть увагу на «Вибирай любов» - справжній маніфест доленосних рішень. Фікссон розповість, як не боятися робити перші кроки навіть в невідомому напрямку, вчитися на власних помилках, а головне - завжди прагнути до своєї мрії, навіть якщо всі навколо будуть говорити, що ваші бажання нездійсненні.

III.Магічне прибирання - Марі Кондо

Більшості з нас прибирання здається заняттям неприємним, а головне - марним, адже варто тільки привести житло в порядок, як через пару-трійку днів доводиться наводити лоск знову. Марі Кондо, втім, готова запропонувати кардинально новий погляд на таке заняття і це книги особистий розвиток. На її думку, прибирання в будинку може стати відправною точкою до нового життя, головне - підходити до справи правильно.

Завдяки книзі «Магічне прибирання» ви навчитеся з легкістю ставитися до розставання з непотрібними речами, досягнете мистецтва усвідомленого споживання, а також звільните простір, необхідний для творчості і нових звершень.