На рекламно-сувенірну продукцію завжди існує великий попит, адже кожній компанії вдала реклама прокладає шлях до фінансового успіху. Діяльність рекламно-поліграфічної компанії «ВІКТАН» почалася у 2020 році. Колектив спеціалістів підприємства креативно підходить до виконання кожного замовлення. Спілкуючись з клієнтами вдається знаходити нові ідеї та втілювати їх у своїх роботах.

Послуги компанії

З переліком послуг, що надає компані, можна ознайомитися на її веб-сайті: viktan.org. Основними напрямками роботи являється:

 • виконання поліграфічних послуг;
 • друк великого розміру (широкоформатний) на спеціальних принтерах;
 • виготовлення мобільних рекламних конструкцій;
 • дизайнерська розробка логотипів;
 • продаж сувенірної продукції.

У каталозі інтернет-магазину компанії великий вибір сувенірів, які можна придбати гуртом, або замовити нанесення логотипу на щоденники.
Зв’
язок з менеджером по Viber за телефоном: +38 (067) 67-37-831. За цим номером можна відправити запит на виконання індивідуального підрахунку на насення.

Нанесення логотипу на щоденник

Цей канцелярський виріб корисний та зручний у використанні. Він допомагає раціонально планувати час, не забувати про важливі зустрічі, тому бізнес-компанії часто замовляють щоденники з логотипом для своїх співробітників. Їх використання має низку переваг:

 • ділові щоденники допомагають у виконанні професійних обов’язків, у них зручно робити нотатки та орієнтуватися в них, пошук важливої інформації та контактів не створює проблем;
 • логотипи для щоденників створюються за індивідуальними дизайн-проектами, з урахуванням вимог та побажань замовника;
 • такі помічники офісних працівників мають естетичний вигляд. Являючись елементом офісного стилю, вони підкреслюють статус компанії, тому важливо, щоб щоденник з логотипом був на столі кожного співробітника. Це справляє приємне враження на клієнтів та ділових партнерів.

Недорогі щоденники з логотипом компанії ідеально підходять для проведення промо-компаній, вони сприяють підвищенню пізнаваності бренду.
Щоденниками з логотипом приємно користуватися і в побуті, тому це гарний вибір для подарунка близькій людині.

Методи друку на щоденниках від компанії «Віктан»

Компанія пропонує клієнтам якісний друк на щоденниках. Замовлення виконуються професійно, гарантується довговічність нанесених малюнків. Приклади робіт можна переглянути на сайті. У роботі використовуються інноваційні технології, якісні барвники, професійний інструмент.
Можна замовити нанесення зображень та логотипів за допомоги тамподруку (тампонного друку) на поверхні різної складності. Гарний вигляд на щоденниках має:

 • тиснення золотою або срібною фольгою;
 • блінтове або «сліпе» тиснення (особливо ефектний вигляд має на палітурному та фактурному картоні);
 • шовкодрук (трафаретний друк, завдяки великій товщині шару фарби, забезпечується висока якість зображення).

Ділові щоденники від інтернет-магазину «Віктан» відрізняються бездоганною чіткістю малюнку, відмінною яскравістю, стійкістю до різних впливів.

Приємна співпраця

Щоденники з логотипом у різному оформленні та колірному рішенні «Віктан» пропонує замовити за доступними цінами. Рекламно-поліграфічна компанія ВІКТАН - реалізує продукцію гуртовими партіями та в роздріб. На всі товари встановлюються розумні, економічно обґрунтовані ціни. Для покупців великих партій товарів надаються знижки.
Клієнтам пропонуються різні способи оплати замовлень, щоб вони могли обрати найзручніший. Доставлення продукції здійснюється у всі регіони країни транспортом експрес-служби «Нова Пошта».