Проблеми на ринку енергоносіїв стають помітні, коли в результаті зростання цін на біржі електроенергії як незалежні продавці, так і державні компанії почали підвищувати ціни на продаж електроенергії бізнес-споживачам. Зростання інколи досягають навіть 40%. Як наслідок, багато власників підприємств отримували листи від своїх продавців про необхідність збільшення зборів за кВт-год.

Як вибрати безпечного продавця електроенергії?

Електроенергія у Львові з гарантією ціни - це, безсумнівно, дуже важливий аспект контракту. Ще один важливий елемент - стабілізація компанії. Вибираючи продавця, варто перевірити:

  • статутний капітал,
  • походження даної компанії,
  • її авторитет на ринку.

Жоден власник бізнесу не може дозволити собі втрати через відключення електроенергії. Тому варто зацікавитися можливістю зміни продавця не тільки для того, щоб захиститися від таких ситуацій, а й шукати найвигіднішу пропозицію в епоху зростання цін на енергоносії. Незалежні продавці, наприклад, ті, хто продає в інтернеті, можуть дозволити собі знизити свою націнку, оскільки вони не мають високих витрат на обслуговування. Сьогодні Інтернет дає можливість укласти договір, не виходячи з офісу безпечно та повністю законно. Використовуючи послуги продавця, можна змінити дуже швидко, що у випадку кризової ситуації, яка полягає у розірванні контракту іншим продавцем, є безперечною перевагою. Немає необхідності йти до пунктів обслуговування споживачів, які в поточній ситуації переповнені та стоять у чергах, чекаючи вирішення проблеми.

Дорого в резерві

Резервні продажі на сайті https://tek.energy/ є своєрідним гарантом для клієнтів, навіть якщо продавець розірве договір або припинить свою діяльність, замовник не буде відключений від електроенергії. Але недоліком цього хеджування є ціни на розпродажі в режимі очікування, які перевищують звичайні ціни. Це означає збільшення щомісячного рахунку за електроенергію. Тому в інтересах замовника якнайшвидше шукати нового, стабільного та надійного продавця.

Свобода вибору

Коли клієнт йде на резервний продаж, йому слід якнайшвидше вибрати нового продавця, тим більше, що обробка займає деякий час. Це не починається одразу, оскільки це залежить від вашого місцевого дистриб’ютора. Тому чим раніше ви приймете рішення, тим коротший термі ви будете платити збори за електроенергію в резерві. Власники ферм не можуть дозволити собі такий ризик та втрату фінансової ліквідності.

Більше інфрмації читайте на сайті tek.energy