Умови для ведення підприємницької діяльності в Україні не можна назвати лояльними. Часто втілення корисних ідей являється нерентабельним. Вижити в таких умовах та зробити бізнес прибутковим можна лише при правильному поточному та стратегічному плануванні бізнесу. Ефективним інструментом для зменшення фіскального тиску на підприємство може стати податкове планування.

Послуги AC Crowe Ukraine

За допомоги податкового планування можна досягти зниження витрат на сплату податків та різних зборів. Це підвищить прибутковість бізнесу. Але таке планування доступне за участі податкового консультанта, що має спеціальні знання та досвід. Важливо, щоб всі дії були легальними, та здійснювалися у межах чинного законодавства.
Податкове планування передбачає пошук законних методів зниження фіскального тиску. Залучивши до роботи досвідчених фахівців можна передбачити та оптимізувати суму податків. Це дозволить вивільнити значні суми коштів для розвитку бізнесу.
Компанія
AC Crowe Ukraine надає професійні аудиторські, консалтингові та податкові послуги. Професійні спеціалісти мають багаторічний досвід та бездоганну кваліфікацію, можуть компетентно роз’яснити ситуацію та запропонувати оптимальний варіант розв’язання проблеми. Для оптимізації оподаткування часто використовується трансфертне ціноутворення.
AC Crowe Ukraine пропонує проведення поетапної підготовки звітності у сфері трансфертного ціноутворення (ТЦУ), що передбачає:
- вивчення рівня цін ринку;
- підготовку документів з ТЦУ та доведення відповідності операцій, що контролюються по принципу «витягнутої руки»(порівняння контрольованих та неконтрольованих операцій);
- розробку та перевірку звітності про контрольовані операції.
Фахівці готують та укладають договори попереднього узгодження ціноутворення:
- консультують щодо доцільності укладання договору;
- обговорюють умови договору;
- готують заяву про попереднє узгодження ціноутворення;
- представляють інтереси клієнта при розгляді заяви робочою групою представників податкової служби;
- готують річний звіт про виконання договору.
Забезпечується представництво інтересів клієнта у взаємовідносинах з податківцями.
Грамотні рекомендації та професійна допомога спеціалістів
AC Crowe Ukraine надають впевненість у роботі, дозволяють отримувати економічну вигоду.