Правильно підібраний і встановлений кондиціонер для квартири знизить температуру повітря в приміщенні і забезпечить тепловий комфорт мешканцям. Основні параметри, на які варто звернути увагу при покупці на сайті - https://www.bnclimate.com, це: потужність, рівень шуму, енергетичний клас і додаткові функції.

Потужність кондиціонера повинна бути адаптована до площі приміщення, в якому він буде встановлений. Передбачається, що 1 кВт потужності достатньо для охолодження близько 10 м². Також слід враховувати кількість людей і вікон, а також зовнішній вигляд будівлі.

Кондиціонер для квартири повинен працювати тихо, щоб не заважати нам і нашим сусідам. У технічній картці можна перевірити рівень шуму, який видає пристрій під час роботи. Значення цього параметра (вимірюється на відстані 1 м від кондиціонера) не повинно перевищувати 35 дБ.

Кондиціонер для квартири: який тип кондиціонера вибрати

За своєю конструкцією кондиціонери поділяються на:

  • портативні кондиціонери (моноблоки, компактні пристрої),
  • спліт-кондиціонери,
  • мультиспліт-кондиціонери.

Найпростіше і практичне рішення – портативний кондиціонер для квартири. Як видно з назви, пристрої можна переміщати з місця на місце і використовувати для охолодження повітря в будь-якому приміщенні. Слід, однак, підкреслити, що портативний кондиціонер є більш гучним і менш ефективним порівняно з іншими типами пристроїв. Крім того, до нього потрібно під’єднати трубу-гармошку (діаметром 12-15 см), яка виносить тепле повітря назовні. Найчастіше трубу виводять за межі будівлі через відкрите вікно. Мобільні кондиціонери досягають потужності в межах 2-4 кВт.

Стаціонарний кондиціонер для квартири складається з зовнішнього блоку, який встановлюється зовні будівлі, і внутрішнього блоку, який встановлюється всередині приміщення. Агрегати з’єднані системою управління та фреоновим кабелем, що забезпечує транспортування холодоагенту та його конденсату. Внутрішні прилади випускаються в декількох варіантах: настінні, стельові, касетні, канальні та стоячі. Стаціонарний тип кондиціонування для квартири вигідний, коли ми будемо охолоджувати приміщення протягом усього літа. Завдяки розташуванню шумних компресорів і вентиляторів за межами будівлі (у зовнішньому блоці), в приміщенні не чутно шуму, пов’язаного з їх роботою.

Кондиціонер для багатокімнатної квартири – ідеальне рішення, коли ми хочемо охолодити кілька кімнат одночасно. Він складається щонайменше з двох внутрішніх блоків, які працюють разом із зовнішнім блоком.