Існують популярні та дієві способи продати авто: спробувати зробити це через «знайомих», розмістити оголошення на відповідному ресурсі або звернутися до автовикупу у Львові.

Однак користуватися такими послугами бажають не всі, оскільки не бачать різниці між звичайними перекупниками авто та офіційними компаніями.

Яку є «плюси» автовикупу?

До недоліків послуг компаній, які у стислий термін викуповують авто у власників, відносять знижену вартість. Але ніхто не буде занижувати ціну спеціально: якщо річ йде про відповідальну компанію. Ціна поступатиметься ринковій вартості лише на 5-15%. Необхідно знайти насправді добрих фахівців, які мають позитивну репутацію та чесні відгуки.

Порада: потрібно читати відгуки не тільки на офіційному сайті: заглядайте на сторонні ресурси. У тому разі, якщо компанія має багато негативних відгуків, це буде неможливо приховати.

Поряд з недоліками є переваги:

  • угода відбувається у стислі терміни, і зусиль із боку продавця – мінімум;
  • процедура викупу автомобіля повністю легальна, та відповідає чинному законодавству;
  • якщо звернутися до компанії, яка має добру репутацію, ви нівелюєте шанс зустрічі з шахраями;
  • правочинна угода супроводжуються консультаціями та підтримкою юриста;

Компанії, які займаються викупом машин, купують будь-які марки авто у будь-якому стані – у тому числі, після ДТП, без документів та ін.

Як вибрати відповідальну компанію?

Перед укладанням угоди уточніть всі аспекти: навіть якщо запитання здається вам «нерозумним», краще спитати, аніж потім жаліти. Спеціалісти компанії «ShopAvto» https://shopavto.com/vykup-avto-lvov/ нададуть розгорнуту безкоштовну консультацію, продемонструють усі аспекти прозорої угоди та допоможуть реалізувати все максимально швидко.

Звертайте увагу на відгуки знайомих щодо співпраці з тією чи іншою компанією, а також уважно послухайте умови, які пропонує компанія. Договір перед підписанням теж потрібно прочитати.