Століття тому макарони їли окремо, і вони не сприяли створенню багатьох смакових комбінацій. Пізніше до макаронів почали додавати соуси, які повністю змінили спосіб їх приготування. Швидко було помічено, що макарони поєднуються практично з будь-якими інгредієнтами:

  • м’ясом,
  • рибою,
  • усіма видами сирів,
  • бобовими та іншими овочами.

Жоден поважаючий себе гурман не відмовиться від поєднання інгредієнтів з цим чудовим винаходом з твердих сортів пшениці, які ви можете придбати в інтернет магазині продуктів харчування «Шувар» на сайті https://vip.shuvar.com/. Вважається, що паста працює з усіма добавками, підсилює ніжні соуси і тонізує характер найсильніших спецій.

Ідеальні добавки, які не варто ігнорувати

Звичайно, ви можете експериментувати з поєднаннями соусу і пасти за бажанням. Проте в Італії є пари, які унікальні, і її жителі не можуть уявити жодних змін у цьому питанні. Ось найефектніші:

1. Penne rigate all'arrabbiata

Ідеальне та бездоганне поєднання - це страва, яка в певному сенсі відображає квінтесенцію домінуючих почуттів у Стародавньому Римі - пристрасті та жадібності. Довжина пасти пенне рігате дозволяє насолоджуватися пікантністю соусу, але ненадовго, щоб блюдо не було обтяжливим на смак.

2. Bucatini all'Amatriciana

Спочатку в цьому рецепті використовували спагетті, але пізніше його замінили букатіні, що змінило страву і додало їй шарму. Товстий букатіні формат прекрасно дозволяє оточити себе з томатним соусом, і його структура чудово підкреслює смак  панчетти або гуанчіала.

3. Fusilli alla puttanesca

Зелені та чорні оливки, помідори без шкірки, каперси, анчоуси та велика кількість перцю чилі – ідеальна суміш для цього незвичайного соусу. До того ж незвичайна назва рецепта підвищує інтерес до цієї страви. У рецепті часто використовується меззе пенне, але використання фузіллі робить блюдо ще смачніше.

4. Rigatoni alla Carbonara

Знакова паста, дуже гарне блюдо зі спагетті, але ще краще з рігатоні. Цей формат досить грубий, щоб залучити яйце, і досить великий, щоб зловити шматочки бекону. Тільки не забудьте змішати макарони з соусом, знявши каструлю з вогню. Інакше ви приготуєте макаронний омлет.

5. Спагетті (Linguine) alle vongole

Подарунок від італійців із сонячного Неаполя, де спагетті вбирає весь аромат молюсків, смажених з часником, оливковою олією та петрушкою. Однак для багатьох кухарів ідеальним форматом для цієї страви є лінгвіне.